forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Vantage 8000 a HDD

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod Saidxxx » 01 led 2010, 15:38

Pro kerase !! Prosim Tě mužeš kouknout na netu co je to za HDD? Uvažuju o něčenm takovém , zajímá mě Tvuj názor, já s tím nemám moc zkušeností. Dík za každý názor!

http://www.pixmania.cz/cz/cz/4091095/ar ... lemen.html
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod keras » 02 led 2010, 11:44

Zdarec saide
Je to třiapůka čili má přídavné napájení což může ulehčit zdroji ve vantovi. I když už jsme o tom tady někde psali, že spotřeba 2,5 ext. hdd pro zdroj neznamená skoro žádné zatížení vzhledem ke spotřebě celého Vanta.
Je to WD což vzhledem ke kompatibilitě s Vantem je asi nejlepší řešení.
Udávanou rychlost má 480 Mbits za sekundu což je až doprdele.
Nikde jsem nenašel jak se chová ve standby a zda se vypíná po určité době nečinnosti... Tam by mohl být trochu problém.
Nicméně obchod pixmánie je ve francii. Čili počítej trochu větší poštovné a delší doba doručení.
Servis na výrobky WD by snad měl být i v ČR čili s reklamací snad "no poroblem".
Ale to Ti snad nemusím vykládat když kupuješ ze zahraničí...
Já bych možná volil osvěčenější řadu WD MyBook3 Essential 1TB který koupíš tady v čechách, ale je zase dražší - cca 2400,-. Navíc ho do 14ti dnů můžeš vrátit!!!
Měj se
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod Saidxxx » 02 led 2010, 15:50

Dík za radu kerasi! Rozhodně raději v čechách než v zahraničí.Zjistil jsem jak strašně žere místo na discích HD nahrávka a tak 1Tb bude na chvilku stačit.Jsem rozmazlenej a na rozmazaninu se mi už nachce koukat a hlavně ne na záznamu.
Dalši věc,chci vyzkoušet externí HDD a jak se odlehčí to zahřívání uvnitř Vanty.Pokud nenahrávám ,tak se nic nek---vi a vše maká jak má, tak to musí být tím zmetkem uvnitř.Až bude po záruce tak poletí a bude sloužit jinde až se rozletí.Tak mě štve!!!
A nějaký šikovný také musím koupit pro mazlika FERGUSNA.Možna 2.5" 500Gb USB.Uvidíme jak se hnou ceny protože nabíhá konečně USB 3.0 !!!No to je zatím písnička, pro sat. zařízení to asi tak honem nepude. :D
Zdar Kerasi a ještě jednou díky.!!
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod jarino1978 » 03 led 2010, 19:26

keras píše:--Základ=fat32 !!!!!!!!!!!! Nejlépe s podporou větších souborů než 4 giga. Je na to soft....


To čo tu tu vôbec predvádzaš ? Preboha, ty nemáš ani trošku rozumu, aby si to radšej zabalil ?
jarino1978
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 led 2010, 19:00

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod jarino1978 » 03 led 2010, 19:29

keras píše:Zdarec saide
Je to třiapůka čili má přídavné napájení což může ulehčit zdroji ve vantovi. I když už jsme o tom tady někde psali, že spotřeba 2,5 ext. hdd pro zdroj neznamená skoro žádné zatížení vzhledem ke spotřebě celého Vanta.
Je to WD což vzhledem ke kompatibilitě s Vantem je asi nejlepší řešení.
Udávanou rychlost má 480 Mbits za sekundu což je až doprdele.
Nikde jsem nenašel jak se chová ve standby a zda se vypíná po určité době nečinnosti... Tam by mohl být trochu problém.
Nicméně obchod pixmánie je ve francii. Čili počítej trochu větší poštovné a delší doba doručení.
Servis na výrobky WD by snad měl být i v ČR čili s reklamací snad "no poroblem".
Ale to Ti snad nemusím vykládat když kupuješ ze zahraničí...
Já bych možná volil osvěčenější řadu WD MyBook3 Essential 1TB který koupíš tady v čechách, ale je zase dražší - cca 2400,-. Navíc ho do 14ti dnů můžeš vrátit!!!
Měj se


Preboha...
- ten HDD sa chová na 100 %, čo tu meleš o stand by a o nejakom vypínaní ? Všetko si nastavíš v PC a vo Vantovi...
- pokiaľ kupuješ cez Pixmaniu, tak záručák ostáva u nich. V prípade reklamácie posielaš na svoje náklady výrobok do FR. A v tomto je tá nižšia cena....
jarino1978
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 led 2010, 19:00

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod miki16 » 27 led 2010, 10:00

Nikto sa zatiaľ nezmieňoval o kvalite zvuku na nahránom HDD.
Obraz je,ako originál,ale zvuk má akoby dve úrovne. Žiadná nieje,ako orignál .Jedná má vyšie a drúha nížšie tóny. Je to badateľné, pri prehrávaní cez pauzu, či posuváni zaznamu cez skoky 10%,či vyššou rýchlosťou.
Vantage HD 8000S,LCD Panasonic TX37LXD85F,
SkyLink,T&T,CS link, TNK.
miki16
 
Příspěvky: 173
Registrován: 11 led 2010, 15:13
Bydliště: SR

Předchozí

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron