forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Shefca » 18 zář 2009, 09:51

Chci si pořídit Vantage 6000 nebo 7100 (spis ten 7100) a teď jsem si ve specifikacích vsiml, že má jen tyto čtečky:
CAS: Firecrypt, Conax, XCrypt, DGCrypt, Crypton
Znamená to, že pro příjem Skylinku si ještě musím koupit modul Cryptoworks? Nebo je nějaký z těch výše uvedených s Cryptoworks kompatibilní?

Díky za odpověď
Shefca
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod keras, » 18 zář 2009, 10:37

Ach jo.
Nahraješ tam fw s jedničkou na konci a krapťák pojede!
Čau
keras,
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Shefca » 18 zář 2009, 10:44

Anonymous píše:Ach jo.
Nahraješ tam fw s jedničkou na konci a krapťák pojede!
Čau
No ja tam prave nechci hned davat neofiko firmware, aby hned nepadla zaruka...
Shefca
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Návšrěvník (š) » 18 zář 2009, 12:05

Mám zkušenost s tím že další modul zpomaluje přepínání programu a zatěžuje více zdroj napájení, bude se to více hřát i samotný modul se pěkně zahřeje,Já jsem koupil 800S už s neof.fw. tkže, kde je pravda s uznání záruky????To si musíte sám rozmyslet kterou cestou pujdete.Zdravim.
Návšrěvník (š)
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod keras » 18 zář 2009, 12:25

zdarec,
hovínko záruka, hovínko cesta!!!
Kup Vanta na staservis.cz (nejlépe i s kartou...) a zavolej (napiš) jim, že tam chceš tu kartu "aby tam šla" (však oni už ví ;), o emulaci nemluv! ) a sami Ti tam nahrajou neof. fw (nejspíš 2.41) a je to hotové... V pohodě a bez problémů.
Ahoj!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Shefca » 18 zář 2009, 12:41

keras píše:zdarec,
hovínko záruka, hovínko cesta!!!
Kup Vanta na staservis.cz (nejlépe i s kartou...) a zavolej (napiš) jim, že tam chceš tu kartu "aby tam šla" (však oni už ví ;), o emulaci nemluv! ) a sami Ti tam nahrajou neof. fw (nejspíš 2.41) a je to hotové... V pohodě a bez problémů.
Ahoj!
Super, diky za radu. Problem je, ze uz kartu mam (Skylink), jenom menim receiver. Hele a jeste jeden dotaz (jsem proste lama, ja vim :)). Ja myslel, ze kdyz budu mit neoficialni firmwere a klice, tak karte vubec nepotrebuju. Ale ted z te tve odpovedi se mi zda, ze kartu mit musim. Takze kdyz chci Novu Sport HD, potrebuju Skylink kartu, kdyz chci Sport 2 (ktery na Skylinku neni), potrebuju CSLink kartu... Je to tak?
Shefca
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod keras » 18 zář 2009, 13:10

Žádný učený z nebe nespadl neboj... ;)
Čili řeknu to takhle:
Prolomený algoritmus kodování je u nagravision 2. Čili to co jede na nagra2 chytneš bez karty... Zjisti si v čem vysílají Tvé sportovní stance a máš jasno, že kartu potřebuješ a budeš asi muset platit i navíc za ty stanice měsíční poplatek páč v základní nabídce určitě nebudou...
Hledej sám už mě to neba (bez urážky) ...
Ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Shefca » 18 zář 2009, 13:50

keras píše:Žádný učený z nebe nespadl neboj... ;)
Čili řeknu to takhle:
Prolomený algoritmus kodování je u nagravision 2. Čili to co jede na nagra2 chytneš bez karty... Zjisti si v čem vysílají Tvé sportovní stance a máš jasno, že kartu potřebuješ a budeš asi muset platit i navíc za ty stanice měsíční poplatek páč v základní nabídce určitě nebudou...
Hledej sám už mě to neba (bez urážky) ...
Ahoj
V zakladni nabidce sice nejsou, ale od toho jsou prave ty klice, abych platit nepotreboval prece...
Hele, diky za informace, to viz ze si jeste sam leccos dohledam.
Shefca
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Návštěvník » 18 zář 2009, 20:32

Anonymous píše:
keras píše:Žádný učený z nebe nespadl neboj... ;)
Čili řeknu to takhle:
Prolomený algoritmus kodování je u nagravision 2. Čili to co jede na nagra2 chytneš bez karty... Zjisti si v čem vysílají Tvé sportovní stance a máš jasno, že kartu potřebuješ a budeš asi muset platit i navíc za ty stanice měsíční poplatek páč v základní nabídce určitě nebudou...
Hledej sám už mě to neba (bez urážky) ...
Ahoj
V zakladni nabidce sice nejsou, ale od toho jsou prave ty klice, abych platit nepotreboval prece...
Hele, diky za informace, to viz ze si jeste sam leccos dohledam.
Jo tak uz chapu, zadny cesky vysilatel pres EMU nevali :( Me jeden znamej tvrdil, holt odbornik...
Návštěvník
 

Re: Vantage 6000, 7100 a Cryptoworks

Příspěvekod Saidxxx » 19 zář 2009, 23:25

Anonymous píše:Mám zkušenost s tím že další modul zpomaluje přepínání programu a zatěžuje více zdroj napájení, bude se to více hřát i samotný modul se pěkně zahřeje,Já jsem koupil 800S už s neof.fw. tkže, kde je pravda s uznání záruky????To si musíte sám rozmyslet kterou cestou pujdete.Zdravim.

:D Samozřejmě jsou dva zpusoby používání, s of.fw a s neof.fw. Pokud si nepřejete zásah od prodejce je nutné to zduraznit při objednávání.Potom je nutné dokoupit modul CriptoWorks a pro další dekodování třeba Diablo.Jsou i jiné třeba MatrixCam REBORN plus programátor.Funguje to taky jen s větší prodlevou při přepínání programu.Samozřejmě menší konfort a zbytečná investice do dalších zařízení.To vše s konfortem nahradí ,lépe řečeno převálcuje,samotný přijímač. :lol: Proč svazovat plnokrevníka a nevyužít naplno jeho schopnosti :idea:
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Další

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron