forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

VT-1 diskuze

Diskuze o novém modelu Vantage VT-1 Full HD PVR.

VT-1 diskuze

Příspěvekod durinov » 27 led 2010, 17:34

Po preštudovaný tohto typu vantage som sa nedočítala,žeby obsahoval funkciu PIP i keď má v sebe twin tuner.Môže mi niekdo z Vás potvrdiť,že mu chýba táto funkcia,alebo sa mýlim.A ešte by ma zaujímalo čo hovoria znalci tejto značky,práve na tento typ.Na nemeckých stránkach ohľadom nového vantage VT-1 je plná chvál a výrobcovia tvrdia aj keď sa ešte oficiálne nedostal úplne na trh"TAK SA PREDáVA SáM".A ešte,na niektorých stránka sa už objavila aj cena(okolo 19900kč) a ja by som sa chcela opýtať či je táto cena úmerna k pomere jeho výbavy a funkciam.
durinov
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18 led 2010, 12:42

Re: Vantage VT-1 Full HD PVR

Příspěvekod miki16 » 11 úno 2010, 20:01

Ja som čítal aj o Vantage HD 8000 S,toľko chvály,a ako to je v skútočnosti?
Počet funkcií nieje najdôležitejší,ale kvalita a spoľahlivosť.Táto značka to zatiaľ nepotvrdila.
Vantage HD 8000S,LCD Panasonic TX37LXD85F,
SkyLink,T&T,CS link, TNK.
miki16
 
Příspěvky: 173
Registrován: 11 led 2010, 15:13
Bydliště: SR

Re: Vantage VT-1 Full HD PVR

Příspěvekod admin » 12 úno 2010, 00:03

miki16 píše:Ja som čítal aj o Vantage HD 8000 S,toľko chvály,a ako to je v skútočnosti?
Počet funkcií nieje najdôležitejší,ale kvalita a spoľahlivosť.Táto značka to zatiaľ nepotvrdila.


Nerad bych tu nekoho urazil, ale urcite jsem schopen podstatne lepe zhodnotit co znamena spolehlivost prijimacu a v tomto ohledu je Vantage jednickou. Dulezite je, aby dokazal byt clovek objektivni a k tomu potrebuje poznat vice prijimacu a mit moznost dlouhodobeho srovnani. Ne mit dome jeden kus a podle toho hodnotit cely model. Nic neni dokonale, ale rozhodne se jen velmi tezko hleda podobe vybavene a spolehlive zarizeni (s ohledem na minimalni pocet reklamaci).
Nechci tu protezovat Vantage, ale znam vetsinu prijimacu na nasem trhu a take jak jsou poruchove a nespolehlive. Vantage vzdy prineslo neco noveho a VT-1 zcela jiste bude mit take svoje, jen od nej nemuzeme chtit hned prvni den dokonalost.
Uživatelský avatar
admin
Site Admin
 
Příspěvky: 19
Registrován: 06 čer 2007, 09:58

Re: Vantage VT-1 Full HD PVR

Příspěvekod Paul2081 » 01 kvě 2010, 20:51

admin píše:
miki16 píše:Ja som čítal aj o Vantage HD 8000 S,toľko chvály,a ako to je v skútočnosti?
Počet funkcií nieje najdôležitejší,ale kvalita a spoľahlivosť.Táto značka to zatiaľ nepotvrdila.


Nerad bych tu nekoho urazil, ale urcite jsem schopen podstatne lepe zhodnotit co znamena spolehlivost prijimacu a v tomto ohledu je Vantage jednickou. Dulezite je, aby dokazal byt clovek objektivni a k tomu potrebuje poznat vice prijimacu a mit moznost dlouhodobeho srovnani. Ne mit dome jeden kus a podle toho hodnotit cely model. Nic neni dokonale, ale rozhodne se jen velmi tezko hleda podobe vybavene a spolehlive zarizeni (s ohledem na minimalni pocet reklamaci).
Nechci tu protezovat Vantage, ale znam vetsinu prijimacu na nasem trhu a take jak jsou poruchove a nespolehlive. Vantage vzdy prineslo neco noveho a VT-1 zcela jiste bude mit take svoje, jen od nej nemuzeme chtit hned prvni den dokonalost.

To: admin Zdravím, uvažuji o koupi VT1 ale zatím žádná recenze ze života, má ho již někdo a jaká je skušenost?
AZ box Elite HD, Samsung s 6000
Paul2081
 
Příspěvky: 69
Registrován: 07 pro 2009, 18:23

Re: Vantage VT-1 Full HD PVR

Příspěvekod Peter_V » 04 čer 2010, 07:32

Mám VT-1 asi tyždeň a zatiaľ musím povedať, že ma prekvapuje iba príjemne, v prípade záujmu sa kľudne podelí o názor a skúsenosti.
Peter_V
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 čer 2010, 07:26

Re: VT-1 diskuze

Příspěvekod Paul2081 » 12 čer 2010, 11:40

Tak už jsem majitelem, zatím jen dobré zkušenosti. "Peter", potřeboval bych radu ohledně přepsání názvů satelitů. Nějak mě to nejde asi něco přehlížím. Zdraví Paul
Paul2081
 
Příspěvky: 69
Registrován: 07 pro 2009, 18:23

Re: VT-1 diskuze

Příspěvekod Jaromír » 14 čer 2010, 19:50

Jsem vlastníkem asi tři neděle. Zakoupil jsem jej v BRD , čímž mám pouze orig. manual.Prakticky jsem všechno rozchodil bez návodu, ale chci se zeptat, jestli někdo neví o adrese, kde by se dal český návod sehnat. Jinak zatím spokojenost. Předem děkuji Jaromír
Jaromír
 
Příspěvky: 4
Registrován: 14 čer 2010, 19:19

Re: VT-1 diskuze

Příspěvekod Paul2081 » 20 čer 2010, 11:17

To: Jaromir.
Pošli e-mail a máš ho ode mě.
Paul2081
 
Příspěvky: 69
Registrován: 07 pro 2009, 18:23

Re: VT-1 diskuze

Příspěvekod durinov » 05 črc 2010, 15:32

Firmware VT-1_01.05_BETA1 nahrala som ho,ale po reštarte prijímača hneď zamrzol.Po opakovanom vypnutí zamŕzanie pretrvávalo.Už som bola stoho zúfala,až napokon som musela prehrať na novší VT-1_01.05_BETA2.Podarilo sa mi to len vtedy,keď sa pri zapnutí prijímača načítaval firmware(loading)a vtedy som stláčala tlačítko MENU a prepla na INSTALACIA(ako náhle som bola v MENU,bolo možné vňom listovať,meniť údaje a aj prehrať na iný soft),lenže akonáhle som vyšla z MENU bez zmeny softu automaticky zatuhol.V MENU a v nastavení Other nastavenie bolo možné vybrať si buď klasický soft alebo LINUX.Pri jednom aj druhom to bolo rovnaké zamŕzanie.A ešte netuším či je to len v mojom prijímači,ale mne zatial pri zapnutí (SWAP) na dialkovom ovládači sa na obrazovke nezobrazí nijaký čas a to som skúšala všetky prístupné softy.Má niekdo podobné problémy alebo robím niekde chybu?
durinov
 
Příspěvky: 37
Registrován: 18 led 2010, 12:42

Re: VT-1 diskuze

Příspěvekod Paul2081 » 05 črc 2010, 19:05

Zůstanu zatím na 1.04, jede mě bez problémů. Bety nemám rád jsou tam vždy nějaké chyby. Počkám.
Paul2081
 
Příspěvky: 69
Registrován: 07 pro 2009, 18:23

Další

Zpět na Vantage VT-1 Full HD PVR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron