forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Vantage 8000 a HDD

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod keras » 20 lis 2009, 22:47

Zdar saide
Myslím, že mazat je škoda... Vyzkoušej chkdisk a pak defregmentaci a "sejra" nebo spíš díry v něm :D budou zase vcelku...
Já to asi budu muset taky udělat protože:
Mě ta mrcha zase vypekla. Hoši katastrofa. A to včera při ordinaci-nova hd. Nahrávám to babě a když na to koukala a zbytek se ještě dohrával tak cca 10 min. před koncem zásek!!!! Svině.
Nemůžu to tedy svádět přímo na Vanta i když za to podle mně stejně může on. A jak chápete když se to ženě stane 10min. před koncem ordinace tak to je prostě rodinná tragédie!!!
Nahrávka se zasekla a i hdd přestal blikat. Nepomohlo nic jen to vyrvat ze zásuvky. Samozřejmě nahrávka pak měla velikost jen 1mega a byla v čoudu. Nešla ani smazat!!! Pomohlo přejmenování nahrávky, pak se z ní vytvořil místou souboru adresář a pak to šlo smazat. Zhovadilost, ale asi jak se nahrávka neukončila tak to takhle zablblo.
Akorát je mi divný, moc divný, když koukám na nahrávku, která se při tom ještě nahrává, tak přece taky není ukončená a normálně to šlape. Je to strým no... Divný.
Takže chápete, že mé sympatie jsou zase na bodu mrazu a ohlížím se po něčem jiném...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod Saidxxx » 21 lis 2009, 00:09

Dik kerasi za radu,jak budu mít trochu času tak to vyzkouším.Přízen k Vantovy mě taky přechází.Problému je pořád hodně.Zdar. :)
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod HonzaKr. » 25 lis 2009, 07:27

Trochu odbočím od tématu. Lze prosím přidat (a jak??) jeden program k již naladěným? Nova Cinema změnila vysílací parametry a já si ji před týdnem, kdy jsem vše přelaďoval, naladil na dobíhající pozici. Nechce se mi znova přelaďovat celý tuner1, ev. tuner2 (a pak kanály upravovat do složek apod.). Včera jsem to zkoušel pomocí funkce Ruční ladění, ale pustilo mě to v menu jen na horní dva řádky. Děkuji.
HonzaKr.
 
Příspěvky: 4
Registrován: 22 lis 2009, 17:39

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod losos » 25 lis 2009, 21:50

Je to v tom ručním ladění, lépe si to prohlédni, a zkoušej... - sleduj i nápovědu různých možností dole na obrazovce...
Funguje to...
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod jiri.sztefek » 01 pro 2009, 20:42

HonzaKr. píše:Trochu odbočím od tématu. Lze prosím přidat (a jak??) jeden program k již naladěným? Nova Cinema změnila vysílací parametry a já si ji před týdnem, kdy jsem vše přelaďoval, naladil na dobíhající pozici. Nechce se mi znova přelaďovat celý tuner1, ev. tuner2 (a pak kanály upravovat do složek apod.). Včera jsem to zkoušel pomocí funkce Ruční ladění, ale pustilo mě to v menu jen na horní dva řádky. Děkuji.

HonzaKr. píše:Trochu odbočím od tématu. Lze prosím přidat (a jak??) jeden program k již naladěným? Nova Cinema změnila vysílací parametry a já si ji před týdnem, kdy jsem vše přelaďoval, naladil na dobíhající pozici. Nechce se mi znova přelaďovat celý tuner1, ev. tuner2 (a pak kanály upravovat do složek apod.). Včera jsem to zkoušel pomocí funkce Ruční ladění, ale pustilo mě to v menu jen na horní dva řádky. Děkuji.

To ruční ladění máš správně, jen na tuším druhém řádku posunuj šikpamam doprava, na dalším řádku se boudou měnit frekvence, nastav si tu svoji požadovanou a poté nalaď.čus
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod jiri.sztefek » 01 pro 2009, 20:50

keras píše:Zdar saide
Myslím, že mazat je škoda... Vyzkoušej chkdisk a pak defregmentaci a "sejra" nebo spíš díry v něm :D budou zase vcelku...
Já to asi budu muset taky udělat protože:
Mě ta mrcha zase vypekla. Hoši katastrofa. A to včera při ordinaci-nova hd. Nahrávám to babě a když na to koukala a zbytek se ještě dohrával tak cca 10 min. před koncem zásek!!!! Svině.
Nemůžu to tedy svádět přímo na Vanta i když za to podle mně stejně může on. A jak chápete když se to ženě stane 10min. před koncem ordinace tak to je prostě rodinná tragédie!!!
Nahrávka se zasekla a i hdd přestal blikat. Nepomohlo nic jen to vyrvat ze zásuvky. Samozřejmě nahrávka pak měla velikost jen 1mega a byla v čoudu. Nešla ani smazat!!! Pomohlo přejmenování nahrávky, pak se z ní vytvořil místou souboru adresář a pak to šlo smazat. Zhovadilost, ale asi jak se nahrávka neukončila tak to takhle zablblo.
Akorát je mi divný, moc divný, když koukám na nahrávku, která se při tom ještě nahrává, tak přece taky není ukončená a normálně to šlape. Je to strým no... Divný.
Takže chápete, že mé sympatie jsou zase na bodu mrazu a ohlížím se po něčem jiném...

Já se s dovolením připojím k tématu. Připojil jsem v vantovi 1 TB hadr seagate 7200 ot., naformýátovaný, jak má být. Připojení přístroj viděl, ale po zapnutí nahrávání přístroj píše, že nemá k dispozivci disk. Nahrávání šlo jen na flešky, když jsem nahrál více věcí na flešku za sebou, tak mi některé záznamy prostě zmizely. Tak jsem se nasral a ten hadr jsem s větrákem nainstaloval dovnitř. Znova formát, teď šlape jak hodinky, naprosto bez problémů s chlazením, dokonce celý přístroj je studený, nesmažím na něm vajíčka, jak si stěžoval keras. Hadr se po 5 min. nečinnosti vypíná, takže vše funguje jak má.
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod losos » 02 pro 2009, 00:00

Už ani nevím, kolikrát jsem doporučoval totéž...
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod keras » 17 pro 2009, 19:00

jiri.sztefek píše: nesmažím na něm vajíčka, jak si stěžoval keras.


Jo ale co hluk? O něm nepíšeš...
Jasně, že jde dát několik větráků na pomalé otáčky protože jak známo zvuk se nesčítá!
Navíc ten prach za nějaký čas nechci vidět! To se pak upeče naráz! A nebo to čistit - blé...
Ale je to pořád o tom, že to není pasiv a pak je to o kompromisech!
Na to nezapomeň...
ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod emanuelm » 20 pro 2009, 08:41

Přeji hezký den, potřeboval bych radu jak se mohu do vantage 8000TS dostat z PC. vantage si sosnul přes DHCP IP adresu ale když jí dám vyhledat v PC tak se tam nedostanu. Díky za pomoc.
emanuelm
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 pro 2009, 08:19

Re: Vantage 8000 a HDD

Příspěvekod keras » 21 pro 2009, 18:15

Musíš ve vantu zadat bránu a masku...už nevím přesně co všechno.
Ale někde se to tu už probíralo tak hledej...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron