forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Mp3, Foto a PIP

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Mp3, Foto a PIP

Příspěvekod Jouzky » 24 lis 2008, 12:31

Prosím poraďte někdo, na HD 8000 s externím diskem se mi nepodařil rozchodit obraz v obraze "PIP". Po spuštění funkce mi zamrzne obraz a po přepnutí "SWAP" naskočí dokonce černá obrazovka. Jediným řešením je úplné vypnutí funkce tlačítkem "PIP". Pokud chci prohlížet fotky na disku, zobrazí se mi v malé velikosti v levém horní rohu. Nelze je zvětšit. Fotky jsem zkoušel i v jiném rozlišení (větší i menší), ale výsledek je úplně stejný. A na konec hudební soubory v *.mp3 jsem nespustil vůbec. Opět jsem zkoušel různé datové toky, ale bohužel.
Děkuji moc předem za pomoc,
Jouzky
Jouzky
 

Re: Mp3, Foto a PIP

Příspěvekod mavcz » 27 lis 2008, 20:29

jo máš pravdu, takový PIP jsem ještě neviděl.....nefunguje jak by mělo, ani přes HDMI ani přes YUV ...fotky jsou bez problému přes celou obrazovku a hudbu jsem neprubl, avi spubory jdou jak který...a jakej máš neof soft? musíš mít poslední verzi: http://www.vantage.gmc.to/showthread.php?p=304#post304
mavcz
 
Příspěvky: 24
Registrován: 19 říj 2008, 06:56

Re: Mp3, Foto a PIP

Příspěvekod Jouzky » 28 lis 2008, 22:35

mavcz píše:jo máš pravdu, takový PIP jsem ještě neviděl.....nefunguje jak by mělo, ani přes HDMI ani přes YUV ...fotky jsou bez problému přes celou obrazovku a hudbu jsem neprubl, avi spubory jdou jak který...a jakej máš neof soft? musíš mít poslední verzi: http://www.vantage.gmc.to/showthread.php?p=304#post304


Díky moc za radu, nemám mašinku dlouho a tak mne vůbec nenapadlo, že už bych měl povyšovat.
Na druhý straně bych čekal u takového stroje za takový peníz, že tam chyby v softu budou jen
nějaké maličkosti. Nenapadlo by mne že takto zásadní věci nemají vyřešené. I tak je pro mne
tato informace cenná, protože vím co u tebe chodí. Škoda toho PIP (taky jeden důvod proč
jsem to koupil). No třeba se někdo polepší a dočkáme se.
Jouzky
 

Re: Mp3, Foto a PIP

Příspěvekod mavcz » 15 pro 2008, 06:44

jen pro útěchu, máme HDTV s PIP, PAP ,POP a funguje to jen přes zapojení HDMI a YUV


Naposledy oživil Anonymous v 15 pro 2008, 06:44
mavcz
 
Příspěvky: 24
Registrován: 19 říj 2008, 06:56


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron