forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Přehrátí souboru z Vantage 8000 v NMT (Popcorn)

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Přehrátí souboru z Vantage 8000 v NMT (Popcorn)

Příspěvekod TomasTT » 14 led 2010, 16:22

Měl bych dotaz - jde nějak přehrát obsah záznamů v HD z Vantage 8000 přehrát v NMT Popcornhour C200?
Zkoušel jsem připojit k popcornu ten externí disk se záznamem z Vantage, soubor v pohodě najdu ale místo přehrávání vidím asi hodinu jen buffering a nic...
Přejmenování na .TS nepomohlo.

Nebo je potřeba to něčím překonvertovat? A čím? Jde mi o to, abych mohl někdy přehrát ten záznam třeba u kamarádů a odpojovat Vantage se mi nechce (moc kabelů), kdežto vzít Popcorna není takový problém.
Stejně by se asi hodilo sestřihnout víc záznamů dohromady a odstranit reklamy a nahrávky navíc na konci atd. Co je vlastně za možné SW?

Já mám DVR Studio Pro 2 a to vůbec HD záznam neotevře.
TomasTT
 
Příspěvky: 3
Registrován: 18 pro 2009, 18:07

Re: Přehrátí souboru z Vantage 8000 v NMT (Popcorn)

Příspěvekod Saidxxx » 15 led 2010, 15:13

TomasTT píše:Měl bych dotaz - jde nějak přehrát obsah záznamů v HD z Vantage 8000 přehrát v NMT Popcornhour C200?
Zkoušel jsem připojit k popcornu ten externí disk se záznamem z Vantage, soubor v pohodě najdu ale místo přehrávání vidím asi hodinu jen buffering a nic...
Přejmenování na .TS nepomohlo.

Nebo je potřeba to něčím překonvertovat? A čím? Jde mi o to, abych mohl někdy přehrát ten záznam třeba u kamarádů a odpojovat Vantage se mi nechce (moc kabelů), kdežto vzít Popcorna není takový problém.
Stejně by se asi hodilo sestřihnout víc záznamů dohromady a odstranit reklamy a nahrávky navíc na konci atd. Co je vlastně za možné SW?

Já mám DVR Studio Pro 2 a to vůbec HD záznam neotevře.


Koukni sem:
http://forum.acomp.cz/viewtopic.php?f=88&t=4098
FW zde:
viewforum.php?f=13
viewtopic.php?f=13&t=232
viewtopic.php?f=13&t=230
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Přehrátí souboru z Vantage 8000 v NMT (Popcorn)

Příspěvekod dadal » 25 led 2010, 20:33

TomasTT píše:Měl bych dotaz - jde nějak přehrát obsah záznamů v HD z Vantage 8000 přehrát v NMT Popcornhour C200?
Zkoušel jsem připojit k popcornu ten externí disk se záznamem z Vantage, soubor v pohodě najdu ale místo přehrávání vidím asi hodinu jen buffering a nic...
Přejmenování na .TS nepomohlo.

Nebo je potřeba to něčím překonvertovat? A čím? Jde mi o to, abych mohl někdy přehrát ten záznam třeba u kamarádů a odpojovat Vantage se mi nechce (moc kabelů), kdežto vzít Popcorna není takový problém.
Stejně by se asi hodilo sestřihnout víc záznamů dohromady a odstranit reklamy a nahrávky navíc na konci atd. Co je vlastně za možné SW?

Já mám DVR Studio Pro 2 a to vůbec HD záznam neotevře.


v WD TV Live přehrává bez problémů a bez úprav.
dadal
 
Příspěvky: 4
Registrován: 21 led 2010, 08:56


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron