forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

vantage 8000S a usals

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

vantage 8000S a usals

Příspěvekod jiri.sztefek » 26 říj 2009, 22:14

dobrý den, pomožte prosím ubohé lamě....
mám vantage 8000S, motor SG2100. poloha 17,2 E. naprogramoval jsem si 3 satelity pom. st. přístroje, kdy jsem natočil parabolu, přepojit, naladil a zpět na další naladění satelitu. Pak. jsem zadal u naprogramovaných satelitů USALS, ale nechodí mi otáčení paraboly automaticky. Mám provést vynulování motoru? Jak se to dělá? kam mám zadat svoji zeměpisnou polohu? děkuji za pomoc nebo mi aspoň pošleme odkaz na vlákno, kde se to probíralo, nenašel jsem nic.díky.
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod losos » 28 říj 2009, 00:09

A co manuál ? Ten by nepomohl ?
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod jiri.sztefek » 28 říj 2009, 11:06

losos píše:A co manuál ? Ten by nepomohl ?

kdyxby byl manuál v tomto směru srozumitelný, tak bych nepsal.prostě mám naladěny různé satelity,když zadám žádaný program,parabola se neotočí.zkoušel jsem diseq 1.2, zkoušel jsem usals. nuc.ani Ťuk.
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod Saidxxx » 28 říj 2009, 21:51

jiri.sztefek píše:dobrý den, pomožte prosím ubohé lamě....
mám vantage 8000S, motor SG2100. poloha 17,2 E. naprogramoval jsem si 3 satelity pom. st. přístroje, kdy jsem natočil parabolu, přepojit, naladil a zpět na další naladění satelitu. Pak. jsem zadal u naprogramovaných satelitů USALS, ale nechodí mi otáčení paraboly automaticky. Mám provést vynulování motoru? Jak se to dělá? kam mám zadat svoji zeměpisnou polohu? děkuji za pomoc nebo mi aspoň pošleme odkaz na vlákno, kde se to probíralo, nenašel jsem nic.díky.

přečti si postup hned pod tímto vláknem.
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod jiri.sztefek » 29 říj 2009, 21:06

Saidxxx píše:
jiri.sztefek píše:dobrý den, pomožte prosím ubohé lamě....
mám vantage 8000S, motor SG2100. poloha 17,2 E. naprogramoval jsem si 3 satelity pom. st. přístroje, kdy jsem natočil parabolu, přepojit, naladil a zpět na další naladění satelitu. Pak. jsem zadal u naprogramovaných satelitů USALS, ale nechodí mi otáčení paraboly automaticky. Mám provést vynulování motoru? Jak se to dělá? kam mám zadat svoji zeměpisnou polohu? děkuji za pomoc nebo mi aspoň pošleme odkaz na vlákno, kde se to probíralo, nenašel jsem nic.díky.

přečti si postup hned pod tímto vláknem.

vše jsem přečetl vážení. jenže jsem teď vše probíral po telefonu s odborníkem, který montuje sat.systémy a společně jsme zjistili, že mám problém v motoru. Mám totiž motor SM3D12, který se doporučuje k přijímačům AB DSR. Měl jsem před časem technisata a taky mi to nefungovalo. Takže zítra jdu kupovat nový motor a tomuto typu se raději vyhněte.....Jinak s vantem 8000 HD a otáčecí parabolou mohu nyní po upgradu své hlavy u odborníka v základech poradit, pokud bude mít něěkdo zájem.
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod keras » 31 říj 2009, 00:55

jiri.sztefek píše:Jinak s vantem 8000 HD a otáčecí parabolou mohu nyní po upgradu své hlavy u odborníka v základech poradit, pokud bude mít něěkdo zájem.


Hlavně sem pak napiš jak hodí novej motor, jak si spokojený, jaký fw je pro motor ok, jak se nuluje poloha, jak dlouho se čeká při přetočení např. z cigi na 23,5°- mě osobně toto na motoru velmi odrazuje, ale třeba se pletu?

Můžeš sem v základě hodit postup a návod "jak s motorem" (když je tedy návod na prd) ať je to srozumitelné pro všechny co o něm uvažují...
Děkujeme.
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod jiri.sztefek » 01 lis 2009, 21:32

keras píše:
jiri.sztefek píše:Jinak s vantem 8000 HD a otáčecí parabolou mohu nyní po upgradu své hlavy u odborníka v základech poradit, pokud bude mít něěkdo zájem.


Hlavně sem pak napiš jak hodí novej motor, jak si spokojený, jaký fw je pro motor ok, jak se nuluje poloha, jak dlouho se čeká při přetočení např. z cigi na 23,5°- mě osobně toto na motoru velmi odrazuje, ale třeba se pletu?

Můžeš sem v základě hodit postup a návod "jak s motorem" (když je tedy návod na prd) ať je to srozumitelné pro všechny co o něm uvažují...
Děkujeme.

hodně záleží,s jakým motorem pracujete. Měl jsem původně SM3D12, který se prodává s AB DSR přístroji. Jelikož mi nefungoval, telefonoval jsem s odborníkem, se kterým jsme postupnými kroky vyloučili chybu něčeho jiného, než je motor. Tak jsem koupil nový. Doporučen mi byl SG2100. U něj je potřeba ladit vše přes tuner 2, nastavi v menu otáčení motoru přes pozicionér, zvolit družice, které échcete tímto způsobem naladit, poté ručním posunem pomocí šipek, které jsou v menu zobrazeny, nakrokovat půarabolu na zmíněnou družici, což je viditelné na zobrazení síly a kvality signálu.Poté uložit pozici satelitu a naladit programy. Postup se opakuje u další družice. Měřil jsem dobu otočení paraboly z digi tv na astru 23,5, trvá přibližně 18s. Verzi fw mám předposlední, tedy 02-51-01 z června 09. Musím ještě poznamenat, že já jsem koupil motor Optibox DM3800, který má kovový pohon. Bez problémů jsem naladil Astra 19,2...23,5...Hotbird 13E...Thor 0,8W. Více jsem nestihl. Ladit lze přes T1 i T2, přes USALS nebo pozicionér. Rozhodně kombinaci s vantem 8000S doporučuji.
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57

Re: vantage 8000S a usals

Příspěvekod jiri.sztefek » 01 lis 2009, 21:34

keras píše:
jiri.sztefek píše:Jinak s vantem 8000 HD a otáčecí parabolou mohu nyní po upgradu své hlavy u odborníka v základech poradit, pokud bude mít něěkdo zájem.


Hlavně sem pak napiš jak hodí novej motor, jak si spokojený, jaký fw je pro motor ok, jak se nuluje poloha, jak dlouho se čeká při přetočení např. z cigi na 23,5°- mě osobně toto na motoru velmi odrazuje, ale třeba se pletu?

Můžeš sem v základě hodit postup a návod "jak s motorem" (když je tedy návod na prd) ať je to srozumitelné pro všechny co o něm uvažují...
Děkujeme.

ještě jedna věc, návod je v pohodě, není naprd, naprd byl ten původní motor, s fčním motorem je návod a celá instalace jednoduchá a srozumitelná
jiri.sztefek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 26 říj 2009, 21:57


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron