forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 07 úno 2009, 14:20

Tak blombu jsem nenašel tak už byl pokřtěn...
Pavle jestli myslíš ten poloprůhlednej plast - to elko - přilepenej samolepkou z boku u zdroje tak už je venku... Čekal jsem to horší, ale je pravda, že to trochu tomu proudění vadit může... Z boku takové dva velké ovály a přikrejou to tím plastem :(
Myslel jsem, že je to kvůli bezpečnosti aby se tam těma oválama nešáhlo, ale ty stejně pak přikreje ještě ten kovovej vrchní kryt kterej má po celé délce boku drobné žebrování... Jakoby spíš chtěli schovat aby tam nebylo vidět - zvlášť na zdroj ne ;)
Tak šel ven pro jistotu... Udělal jsem taky pár fotek, ale nemá cenu je sem dávat...
Ten bílej konektor vedle zdroje u síť. vypínače (původně jsem myslel, že je to sata...) je stejnej jako od čtečky tak to bude asi na druhou čtečku jojo. No ale že je od toho prvního zase tak daleko?... Nebo že by SATA??? Ale to by měl 7 kontaktů + napájení :(
Jo ale ten "nezapájenej prázdnej konektor" naproti hdmi konektoru to vypadá jak molex na napájení... Ale je divné, že je zase tak blízko grafického jáda... To se musí prozkoumat !!!
Tak čau

P.S. Je fakt, že je po stránce zpracování, lajoutu atd... poměrně dobře udělanej oproti jinejm srajdám... Ale 6,5tis za těch pár čipů ty vole!!! Nojo, je to značka a novinka no!!! :D Cena pár stovek, možná ani to ne... :D
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 10 úno 2009, 10:53

Ahoj
Abych ozivil toto forum, mel bych otazku na fungovani site u 1100S. Nejde mi o sdileni, ale jak se to chova pri spojeni s PC. V navodu se pise o Exploreru a o FTP servru. Jde mi o to zdali muzu pomoci PC ovladat prijimac, tj. nahravat a stahovat firmware, setings, keys atd. Muze to nekdo upresnit a popsat v praxi, kdyz si napr. spustim FTP servr na PC a nebo se pripojim pomoci Internet Exproreru? Diky za kazdou zkusenost.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 10 úno 2009, 12:18

Jeste k tem konektorum o kterych pisete vyse. Z minulosti vim, ze kazdy sat prijimac musi obsahovat t.zv J-Tag konektor pres ktery se ozivuje "mrtvy" prijimac, pres ktery se nahrava loader. Mozna, ze ten volny konektor je prave tento.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 10 úno 2009, 21:47

JJ ale je na chlup stejný jako od čtečky karet a je na ty slabé ohebné "sdělovací" pásky - např. ty v cd mechanice co jdou k optice (jak se jim říká ???????). Nevím jestli by to byl zrovna tento... Ten J-tag nevíš kolik má pinů???

FTP nevím jak funguje.
Já spíš potřebuju zjistit jestli umí po lance nahrávat např. na síťovej disk nebo na jiné PC v síti (jestli vidí hdd v PC v síti a umí ho po lance používat jako po USB ??? - třeba pomocí ještě nějakého softu v PC)... To mi nikdo nedokázal doposud říct...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 12 úno 2009, 11:53

Tak jsem zapatral na internetu a porovnal to s jinymi prijimaci a vypada to, ze J-tag konektor jsou ty ctri nytky nad sitovym konektorem. Protoze se vyuziva jen pri prvnim oziveni nebo v sevisu, kdyz to vubec nejde, paskovy vodic se paji primo na nytky.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 12 úno 2009, 18:56

Kolegové HEURÉKA !!! Název HD 1100 S je v názvu threadu !!! Děkuji admine!!!

2 Primo
"J-tag konektor jsou ty ctri nytky nad sitovym konektorem"
Ty vogo jakej síťovej konektor??? Tím myslíš co??? Vždyť tam žádný síťový konektor není...! Upřesni polohu. Dík
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 13 úno 2009, 11:49

Ahoj
Trochu jsem to popletl. To nad konektorem jsem myslel umisteni podle fofo ktere sem dal pavel33 a neni to sitovy konektor (myslim tim pocitacova sit) ale HDMI konektor. Pro jistotu prikladam link s vyrezem obrazku.
http://i41.tinypic.com/2vjwfpc.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod pavel33 » 13 úno 2009, 15:01

Primo, ty jsi mylel tohle > v červeném kroužku <
a my zase tady to > šipka <
dále by mě zajímalo, jestli někdo nevíte k čemu je to > v zeleném kroužku < vypadá to že by tam mohl být připájený nějaký další konektor

Obrázek
Vantage HD-1100 S (Skylink), Maximum E85 - 23,5°E, 19,2°E, 13°E a 1°W, HDD Samsung 2,5" HM320JI v ext. boxu Welland ME940J
pavel33
 
Příspěvky: 12
Registrován: 04 úno 2009, 12:42

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 13 úno 2009, 16:10

Ty jo to je guláááš :D :D :D
Jo primo myslel ten "molex"...
Pavle má to tři piny - typoval bych něco na zvuk. Nic složitějšího asi ne... Třeba nějakej 3,5mm jack by to mohl být. Maj i takto řešené vývody. Ale Jack? Nevím no...
Asi na to serem páč to stejně nikdo nepoužije a nepředělá !!! A po dvou letech co je na to záruka to bude už (bohužel) stará šunka !!!
Jo Pavle ty fotky bych stáhnul!!! Kdyby náhodou ti vantage kleknul a posílals ho na záruku a nějakej eskamontér přičinlivej od nich (znáš je servisáky - udělaj všechno čili i prohledaj web!!! jen aby to nemuseli opravovat a záruční servis neuznat) to tady nenašel a hlavně nenašel ty čísla seriový co jsou na tom lístku. Já tam mám na konci jiné takže asi budou jedinečné!!!
Kdyžtak to nějak začárej třeba. Ale to je na Tobě...
Zdar

Ty jo obraz z HD je fakt fakt taková bomba že dycky slintám! A ten SD je supr taky. Ze stejného místa (bližší křeslo-cca 3m od 50" placky) na starém SD přijimači byl kurevsky vidět obrazový šum i na čt programech s ok tokem. Na tomto šum ze 3m ZMIZEL !!! Když koukám na DVDčko (origo 7GB) tak je to mázlý, nekvalitní, nehezký!!! Přemýšlím o playeru Panák (teď ho mám taky ale scartovej) s hdmi výstupem. Ten je za cca 2,5 litru. Taky by to byl asi rozdíl... ??? Co říkáte? Obvody a digi cesta hdmi udělaj své!!!
Vantage je paráda. 6,5 litru velice dobře zhodnocenejch... Pro mě tedy.
Akorát tchán ty jo to mě jeblo málem. Když jsem mu to ukazoval řekl hm. Povídám vidíš ten obraz? A on jakej ??? Je to stejný jak moje vhs video páš v TV mám duhy :D Prostě holt někomu stačí tv Rubín a je spokojenej. Docela mu někdy závidím !!!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod pavel33 » 13 úno 2009, 21:30

A kde máš v záručním listě napsaný, že to nemůžeš rozebrat a očistit od prachu? Vysát ho atd.? Jestli se někde něco odpálí, tak to nebude určitě tím, že někdo povolí 3 šroubky, sundá plech a pak ho tam zase dá :D A jak by to potom měli dělat majitelé 8000, kteří mají vevnitř místo na HDD a doporučení, který běhá nejlépe?

keras píše:Jo Pavle ty fotky bych stáhnul!!! Kdyby náhodou ti vantage kleknul a posílals ho na záruku a nějakej eskamontér přičinlivej od nich (znáš je servisáky - udělaj všechno čili i prohledaj web!!! jen aby to nemuseli opravovat a záruční servis neuznat) to tady nenašel a hlavně nenašel ty čísla seriový co jsou na tom lístku. Já tam mám na konci jiné takže asi budou jedinečné!!!
Kdyžtak to nějak začárej třeba. Ale to je na Tobě...
Zdar
Vantage HD-1100 S (Skylink), Maximum E85 - 23,5°E, 19,2°E, 13°E a 1°W, HDD Samsung 2,5" HM320JI v ext. boxu Welland ME940J
pavel33
 
Příspěvky: 12
Registrován: 04 úno 2009, 12:42

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron