forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod McLaren » 17 čer 2009, 08:36

Katastrofa a ešte raz katastrofa. Opäť reštart po stlačení tl. Menu. viac krát za sebou reštart. Je to šmejd. Nikdy viac. Fw 2.49
McLaren
 
Příspěvky: 11
Registrován: 21 bře 2009, 13:18

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník » 19 čer 2009, 17:51

Který FW máš, ze ktereho data, jsou tan dva 14.5 a 15.5. Ten ze 14.5 je výrazně lepší akorát zapoměly na astru 23,5 nerozkoduje ji ,tak ho opravily a to je výsledek . Mě zlobí v případě spuštění ručniho i časovačem nastavene nahrávání a v menu zadaný HDD v auto stanby že obraz zamrzne, ajde spustit přepnutim na jiný program a zase zpět , nefumguje ani obraz v obraze nefunguje střih v nahrávce , oboje z 14.5 fungoval.Ten horší z 15.5 je 02.49.02T-O to je podle mě duležite.
Návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod návštěvník » 19 čer 2009, 20:36

17.6 2009, vyšel nový fw má označení 025101.hdp na adrese http://www.satnet.ch
návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 20 čer 2009, 18:04

Ahoj ahoj ahoj
dlouho jsem se tu zase neukázal...Nějak to tu umírá!
Jsem se na jiném fóru zmínil že Vant je sráč jó to mi dali kulíšci, ale jak jsem to tam oživil to byste koukali!!! :D
Samozřejmě jsem to až tak nemyslel, ale hned se toho všichni chytli a diskutovali jak blbý :D A o tom to je, ne?
Byl jsem hodně naštvanej, páč mi na 2.49 vypadla nahrávka a po cca 2 hod. zase šla. Prej to neni Vantem ale signálem atd... Jsem si tam zanadával na tvorbu softu, že nic neni pořádně... I když já byl po dlouhé době s verzí 2.49 spokejenej, i KD běhalo ok a žádné restarty na 1100 se nekonaly... Ale zase jsem měl u 2.49 problémy, že mi často hned nenajel kanál a psalo to "kódovaný program" a to podle mně mělo i za následek ten výpadek v nahrávce. Ale ostatním to udajně nedělalo. Tak nevím. Myslím si že Ti kdo mají za čtrnáctku 8000 nikdy nepřiznají, že má hodně hodně much a budou ho chválit donekonečna ;) Ale doba jde dopředu a hd satů přibývá....

Ale pánové opravdu vyzkoušejte 2.51 - je tady:
http://rapidshare.com/files/245618472/V ... 025101.rar
nebo http://vantage.gmc.to/showthread.php?t=147
Já jsem po všech těch peripetiích spokojen. Restarty žádné a dodělaná čeština!!! Pip funguje akorát s FTA jako vždycky (čili nefunguje), ale jinak se zdá stabilní, českej, a obrazově gut.
Na model 1100 je to asi zatím nejlepší co jsem měl, mám ho tedy jen dva dny, vše ukáže čas... Řekl bych že ty jedničky (2.41 a 2.51) jsou magické a nejlepší... Ale 2.51 je opravdu opravdu opravdu rychlé auto... hm teda dobrý fw :-)
Tak se mějte
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník » 20 čer 2009, 19:39

Ahoj Karasi!Dík že si to odskoušel první ,já pořád nemám jaksi čas v práci máme fofr takže děláme i o víkendech a jsem uplně bez štávy.Usnu i po jídle a nemám sílu sednout k tomu co mě kdysi bavilo.Toto forum je delší dobu mrtve a taky se koukam jinde .Hledém pro kamaráda nějaky sat přijimač ale do Vantu ho asi nepošlu .Je toho hodně ale nemám jistotu že se trefim do správneho.Zatim ahoj a občas to tu ,nahod aby to zde uplně nezdechlo.
Návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 20 čer 2009, 22:29

Hergot usaku kdyby ses taky někdy uráčil přihlásit abys nebyl "návštěvník" a já nepátral kdo to je :D :D :D
Zdravím Tě kamaráde. Buď rád, že máš práci i o víkendu. My jsme pátky doma a berem 80% :( kurvy. Hlavně že manageři chodí furt a platy maj celý! By mě zajímalo jak stoupl zase průměrnej plat hlavně díky krizi !!! ;) No jo...
Ten 2.51 zkus, budeš spokojenej jako já. A to je u Vantu co říct.
---Kámošovi zkus doporučit Ferdu 8900. Má ho kámoš a já ho taky viděl (jinde) a nemá chybu. Rychlej jak sviňa, píše
stanice, nehřeje se tolik a obraz na 107" super. A hlavně všechno funguje jak má a neřeší se fw. Jó nechat tak na vantu
2.41 a dál se s tím nesrat (hlavně nemít internet :D ) tak je to asi taky dobré...
---A nebo losos by Ti poradil ten nejlevnější Comag hd (číslo nevím-to najdeš) - prej je taky dobrej jsem slyšel.
---A nebo vant 1100 (ale zdražili ho!-psalo se o tom) a 2.51 fw. :D :D :D třeba

Tak se mějte kluci...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník (š) » 20 čer 2009, 23:44

Omlouvam se že jsem tě zmátl Karasi ,ale někde na začátku jsem neuváženě použil v uživatelskem jmenu šmejd(Vanta 8000),tak ho nechci použivat, přihlašovat se nechci mám divne zkušenosti s neustálou kontrolou okolo baráku a dokonce vyhružky z O2 si představ .Nasral jsem je a všude se to rozneslo ,vzpomen na to co jsem napsal a jak se kšeftaři rozzuřili.Ze jim to ale trvalo než vytvořili něco dobreho, to je musí všude pořádně posrat a potom se něco začne dit.Všude kde to jen šlo tak jsem na vantu nadával.Jsme na tom stejně.O Ferdovi taky uvažuju snad je na tom líp s FW.Ten FW 2.51ve Vantovi tam mám, dnas jse ho tam dal !!!! Zdá se fakt dobrej!Jen by tam mohl být AU na starem vantovi 221 to funguje bezvadně. Nachci to zakřiknout snad se to pohlo k lepšimu.Zdravim všechny ,chlapi pište sakra je to zde jako v márnici.
Návštěvník (š)
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 21 čer 2009, 08:39

No jo to víš, kdybychom pěli chválu jako jiní chytráci třeba by ten fw nevyíjeli a usnuli na vavřínech :D
Já vím že vypadám jako debil. Znám pojmy emu-e*u, digi-cigi, Kabel deutsland-KD, ale co je AU ??? Jako emulace? Na které družici se používá AU, intelsat, thor, astry ??? CO JE AU... Já chytám 19,2° a 23,5° a kartu mám skylink... Co Ty?
Dík...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod McLaren » 21 čer 2009, 08:54

Ahojte páni. Takže pre Keras - AU Automatcká zmena kódov napr. pri Digi TV. Idem aj ja skúsiť 2.51 mne ako som písal sa 2.49 neasprávala korektne pri stlačení tl. Menu Reštart. Takže už som bol tak naštvaný že skončím s Vantage a idem ho vyreklamovať za niečo iné, ale zase som vychladol...
McLaren
 
Příspěvky: 11
Registrován: 21 bře 2009, 13:18

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník (š) » 21 čer 2009, 11:15

čeština uplně všude.Snad to bude konečně pořádnej FW.Vždy davam před instalací tovární nastavení ,a vubec na začátku vše uložim na flasch disk a na HDD. U dvoutuneroveho přijimače je nutne po nove instalaci znovu zadat pro motor souřadnice pro USALS řízení jinak se motor nepohne. Já si dávám motor na druhem tuneru před instalací do referenční polohy to je u nás 16,4 to je Eutelsat W2.Jen pro jistotu aby se nezblbnul po zapnutí a bez dat.Komplikovaný přístroj vyžaduje komplikovane nastavení a když je vše v češtině je to uplně jiná písnička.Natáčení mam značky Opticum 3800 s kovovou převodovkou na 140 parabolu.Dnes stojí okolo 1450-1600kč.Druha parabola pevná s třema LNB pro Astru 23,5 Astru 19,2 a Hotbird 13 stupnu.Na parabole 80.Je to na hranici citlivosti tuneru .Vanta má dosti malou citlivost a při zhoršeni podmínek na 80 parabole HD programy vypadávaji hodně rychle.Na druhem tuneru kde mám 110 parabolu to jede bez problenu i při krupobiti a lijácích a to je asi 72 procent kam to spadne.Takže vanta nemá rád pokličky od hrnce jako 60 atd.A šilhání na 80 tomu odpovída taky.LNB mam 0.2 dB všechny .Nehodí se na dálkove přijmy to jsou krajní družice.Vanta 221 má super citlivý tuner.Na to 8000 nestačí .Je zase HD .Mám vlastně tři paraboly dvě na motorech a jednu pevnou.Nedávno jsem sundal polární závěs který jsem vyráběl před 20 lety, je pořád funkční ale moc velký a nemá to duležite USALS.Tenkrát stál pozicioner měsíční plat.Dnes je to sranda za práci jednoho dne.A hlavně komfort.Zase na druhe straně byl člověk pyšny na to že to zvládl ,tu konstrukci tu problematiku s uhly, nastavení po celem orbitu, snimání polohy paraboly kde je (to dnes neni nikde videt jen když na ni kouknu přímo). Nikde o tom nepsali, jen náznaky ,Internet už vubec, informací hodně málo .No jde to do předu a to je jen dobře.Jak říkal muj učitel ,dřív se jezdilo konma a dnes autem.Tak se zatím opatrujte a zkoušejte.Zdravim všechny a pište nove poznatky.
Návštěvník (š)
 

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron