forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 01 bře 2009, 11:33

Ahoj, tak si se odhodlal to rozšroubovat??? To manželka určitě nebyla doma, že ano :D :D :D Ale vidíš pro ten pocit to stálo za to ne?
No k těm fleškám. Určitě nejlepší řešení je vzít ext. hdd který sám podporuje power management a v je to také nejlevnější řešení. Moje drahá polovička také už pomalu svoluje je koupi nového hdd tak řeším který... Nemáte nějaké doporučení za málo peněz hodně muziky ???
Ale k těm fleškám. Měl jsem jich na vantovi tak 8-10 různých starších od kolegů a nahrávalo se na ně v pohodě... Dokonce i nova hd. Buď jsem měl štěstí a byly všechny opravdu rychlejší a nebo to s tou rychlostí nebude zas tak horké...
ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod usak » 01 bře 2009, 14:37

Jo jo baba u toho být nesmí. Na tu rychlost jsem přišel na foru, všichni co byli s nahráváním na flash spokojení a udaly tip tak je měli rychlejší jak 10. Jinak to bylo samé, obraz se seká, nenahrává nebo nahraje jen 10 min atd. Dokonce stejný problém měli i uživatelé jiných mašin Ferguson, Drymsky a další, mám už v tom celkem guláš dost jsem toho přečet než jsem vybral značku a rozhodl se pro HD přijímač.Vanta splnil požadavky nahrávání, jednoduchá obsluha, dobrá podpora, kvalitní obraz a vše co potřebuji velice rychle najdu na některém ze tří for včetně návodu super velice dobrá volba. Jsem rád, že jsem nešel do ferdy a vzal HD přijímač. K tomu HDD myslím, že tady někdo na vlákně už doporučoval nějakého samsunga, popisoval, že i vypíná sám tak koukni. Já mám WD 2,5 250GB, dioda napájení svítí stále, ale když HDD pracuje tak bliká. V návodu nic nebylo a dál jsem to nezjištoval, ale taky už jsem k tomu něco čet na foru, tak přeji štastnou ruku.
usak
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 01 bře 2009, 17:02

zdar
k tomu Tvému hdd WD...
Zkus k němu dát ucho jestli když vant vypneš (dáš do standby) tak jestli se ten ext. disk přestane motat a úplně ztichne - prostě jestli je v idle režimu. Dioda ta celkem o stavu nic nepoví... Jestli se Ti motá fur tak to máš taky blbý !!!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník » 01 bře 2009, 17:45

Nazdar vyzkoušeno a HDD se uspí sám pokud ho nepoužíváš během pár minut a ani nemusí být vanta v standby. Ber ho fachá dobře a po rozbalení ho můžeš rovnou zapojit a jede.
Návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod SPAKO » 01 bře 2009, 19:03

Anonymous píše:Nazdar vyzkoušeno a HDD se uspí sám pokud ho nepoužíváš během pár minut a ani nemusí být vanta v standby. Ber ho fachá dobře a po rozbalení ho můžeš rovnou zapojit a jede.

Aky presne typ WD to mas?
SPAKO
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 bře 2009, 19:02

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras... » 01 bře 2009, 22:45

Ten "návštěvník" jsi doufám Ty usaku????
JO napiš přesně TYP toho ext. WD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dík...
Za 17stovek to by šlo... Jak hlučnej???

čili usaku
1. Přesnej typ
2. hlučnost
3. je to hdd v rámečku nebo přímo nerozebíratelnej ext. hdd???

Potřeboval bych ještě poradit od někoho kdo má hdd v rámečku u vanta jakej rámeček vzít aby uměl hdd vypínat. Je to totiš záležitost rámečku. Někdo to tu tuším už psal, tak dejte nějaké odzkoušené typy...

ÁÁÁÁÁÁÁ pánové tak máme fw 2.46 s EMU. Jdu na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hurá...
http://vantage.gmc.to/showthread.php?t=136

Tak pište zkušenosti !!!!
Ahoj
keras...
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 01 bře 2009, 23:32

Tákže fw 2.46 s EMU

Někdo se tu ptal jak dloho trvá na vantovi fleš. Bylo to rovné 4min včetně restartu... (opět bez UPS :D - mám jí hned vedle - lenost! :D )

-Font písma je opravdu jiný, je o dost ostřejší, ale písmenka jsou o trochu menší a hubenější, což mě nepotěšilo. Ještě že mám 50" :D (je tam dobrý když jste v EPG tak můžete dát ještě info, to dřív nešlo, a naskočí skoro na celou obrazovku detailní informace)
-je odstraněna ta posraná hláška když se zmáčklo nahrávání tak se to ještě ptalo jestli se má nahrávání stopnout když se přepne na jiný program... Stejně to ale nefungovalo a když se dal jiný progr. (z jiného transp.) tak se to zase ptalo jestli se má stopnout nahrávání... Tak teď při stisku nahrávání to rovnou nahrává. (Nesmíte se po tmě ale umáčknout :D jde to rovnou - možná by nějaké potvrzení nevadilo...)
-obrazově bych řekl stejný jak 2.46 beta 2
-co se mi ale zdá tak je rychlejší přepínání kanálů. Obzvlášť z SD na SD (režim rozl. mám na auto). Ale i z novyhd na SD kanál bych řekl, že se to trochu zrychlilo...
-řekl bych že je lepší čitelnost kodů z karty. Dříve mi občas probliklo "kódovaný program" než se to chytlo, ale tady se to jeví lépe, zatím hláška žádná...
-boot je stejně posraně dlouhej !!! (odpoledne jsem si hrál u tchána s topfieldem 6000 - tam je vše blekově - paráda, pokud bych hledal rychlej SD stroj tak jedině tento!!! - škoda že nemá pvr)
-Psaly tam "Czech language fixed" ale v menu je to dost zmaštěný - možná horší jak před tím... :D
-hadr se furt motá... Ach jo :(

A jen perlička, koukal jsem teď na Barrandov a bitrate 37,5 !!! Klobouk dolů na SD !!!
Jo tchán na tom topfieldu má gitalku a Barandov mu už pár dní zase NEJDE - mrchy. Naši mají taky gital (přijmač můj starej Kaon) a těm jde v pohodě furt... Nevíte něco? Zapisy na kartě jsou stejné... Asi ten topfield to mrví. Gital měl zezačátku s Barandovem problémy, ale teď je to znovu !!!

Tak testujte...ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod SPAKO » 02 bře 2009, 02:00

Anonymous píše:Ten "návštěvník" jsi doufám Ty usaku????
JO napiš přesně TYP toho ext. WD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dík...
Za 17stovek to by šlo... Jak hlučnej???

čili usaku
1. Přesnej typ
2. hlučnost
3. je to hdd v rámečku nebo přímo nerozebíratelnej ext. hdd???

Potřeboval bych ještě poradit od někoho kdo má hdd v rámečku u vanta jakej rámeček vzít aby uměl hdd vypínat. Je to totiš záležitost rámečku. Někdo to tu tuším už psal, tak dejte nějaké odzkoušené typy...

ÁÁÁÁÁÁÁ pánové tak máme fw 2.46 s EMU. Jdu na to !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hurá...
http://vantage.gmc.to/showthread.php?t=136

Tak pište zkušenosti !!!!
Ahoj

Takze vyskusany mam prave tento 160GB externy USB 2,5 palcak http://www.imation.com/en/Imation-Produ ... ard-Drive/ a tu mas pripadne dataset http://www.imation.com/PageFiles/151/Ap ... S-0109.pdf
Krasne a bezproblemov sa prestane tocit a vypne sa do spanku, ostane svietit len modra ledka ako power. Zobudi sa bez problemov sam ked sa vantage zapne, pripadne je zapnuty a prejdes v menu du sekcie USB. Tym padom s toho vyplyva ze sa disk uspi po chvili aj vtedy, ked nepracujes s diskom a pozeras len programy. Je totalne tichy a to tak tichy, ze ked som to testoval musel som mat ucho blizko HDD a preistotu som ho aj druhy krat drzal v ruke aby som citil ci sa vypina. Ma malinke gumove nozicky, ktore este tlmia hlucnost ak je polozeny na nejakom dutom podklade (doska stola a podobne). Je to Imation a najdes ho na webshopoch pod nazvom "IM-HDD-AP2.5-160GB" alebo aj pod tymto cislom "73000012770". Naozaj je velmi tichy. Okrem toho, nepotrebuje pridavne napajanie, bez problemov ho zvladne napajat sam vantage. Este dodam, ze po rozobrati puzdra je vnutri HDD znacky Toshiba a typ je to MK1652GSX.
SPAKO
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01 bře 2009, 19:02

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod losos » 02 bře 2009, 04:19

Díky za podrobnou zprávu o tom harddisku. Přesně tak je to třeba vždy napsat, nestačí jen uvést, že "ten můj" funguje O.K.

Ohledně příjmu TV BARRANDOV na kartách Gital - je prý třeba poslat Gitalu za aktivaci tohoto programu 200,- Kč. (z diskuse na Parabole).
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod usak » 02 bře 2009, 11:31

Nazdar jasně, že jsem to byl já, bohužel se někdy zapomenu podepsat. :oops:
WD PASSPORT ESSENTIAL Black 250GB External hard drive, 8MB cache, napájen přímo z vanta.
http://interlink.tsbohemia.cz/?cls=stoitem&stiid=71248 Odkaz kde jsem jej koupil, cena 1700 je za 160GB a já koupil ten můj přes známého za 2000 kč, vzal to na firmu.
Hlučnost, ani nevím, že ho mám je položený za vantem na skleněné polici a kdyby nebylo té ledky (dává dost světla)tak o něm nevím i v případě, že vypneš zvuk. Zkoušel jsem to chycením do ruky (brněl) nebo přiložením k uchu, pak teprve bylo slyšet hučení jinak vůbec. K vypnutí došlo samočinně po pár minutách a jestli se to udělal vanta nebo HDD nevím. Ono to vlastně funguje úplně přesně jak psal kolega na de mnou. Nemohu si prostě vůbec stěžovat, pokud je problém tak stačí většinou vyměnit napájecí kabel a vše funguje, toto mám taky vyčteno z fora o HDD pro vanta s WD prostě největší spokojenost, proto jsem do něj šel.
usak
 

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron