forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 14 úno 2009, 11:14

NO mě je to uplně jedno, myslel jsem to dobře. Jenže tenhle hdd nemá :D
Těžko bys vysvětloval, že si v něm chtěl utřít prach :D
Do záruky nespadají škody vzniklé: - např. bod - neodborným zásahem do zařízení !!!
Jak jsem psal vždycky si něco najdou...
Tak sorry a ser na to!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 16 úno 2009, 14:00

Ahoj
Uz jste zkusili na HD1100S novy firmware *vantage_024601_beta2 - s emu*? Jake jsou zkusenosti?
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 16 úno 2009, 17:43

Peru ho tam :-) 77%... Dám vědět... Čus
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 16 úno 2009, 18:45

to keras:
Koukam, ze diskutujes na jinem foru jesti bude videt externi disk u Vantage na PC. Taky me to zajima (zatim teoreticky :) ) a nasel jsem na tomtez foru toto:
http://vantagefunclub.cz/viewtopic.php?t=1331
Mrkni na to je to tam uplne dole (prihlaseni v Commanderu FTP jako root) zkus to a dej vedet. Jedna se tam sice o laptop ale u PC je to totez.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 16 úno 2009, 18:52

Tak zdar

Ty vole perte ho tam!!! Teď jsem koukal chvíli na novu - kriminálka miami brada mi spadla až na zem... Jak to dělají to teda nevím, ale ten obraz - NÁDHERA !!! Citelně ostřejší a lepší obraz. Na čt1 byly zrovna zprávy v 6hod. a SD kanály také lepší. Jednoznačně. Hodně zblízka (50" plazma tak cca z 1m) se mi možná trochu jeví jakoby přibylo trocha obrazového šumu na SD kanálech, ale spíš se pletu... On už jen ten samotný přechod s HD na SD kazí dojem s jinak ucházejícího obrazu. Před tím jsem to určitě tak podrobně nezkoumal... Obrazově tedy verze 024601_beta2 - SUPER !!!

EPG i náhled kanálů (po stisku středového OK) je čeština v poho. Text asi velikostně stejný, ale je ostřejší a má možná jiný, tmavší, nádech... Osobně se mi zdá určitě lépe čitelný...

Uni čtečka taky v poho... Asi i emu, ale to nemám jak zkusit...

Co mě zklamalo tak 40GB HDD přes USB opět sám nevypíná. :( Měl jsem to teda zatím tak 20min. puštěné ale nic... Ve standby taky HDD běží... Nezkoušel jsem to v tom standby nechat dýl, ale pochybuju, že sám vypne. To je velká škoda !!! Čekal jsem, že to opraví sakryš... Hejbání polžkama timeshift a auto suspend hdd NEPOMÁHÁ! Stejně jako v tom minulém firmu 024101 (předpředposlední s OK češtinou) Nechápu na co tam ten "auto suspend hdd" vůbec je? Nechám to ale trochu dýl, možná se pletu...

Akorát se mi stalo, že jsem omylem asi stiskl timeshift, začalo to na hdd nahrávat, nešlo to nějak stopnout (mačkal jsem čtvereček i tl. back-netušil jsem vlastně že byl zmáčknut timeshift tak jsem trochu zmatkoval že se to nějak kouslo) ale hdd furt blikal jako, že zapisuje, tak jsem ho vytáhl z usb a najednou se začal restartovat. Ale to jsem asi posral já - co měl chudák dělat :D
Někdo psal, že se mu restartuje přístroj když několikrát zmáčkne LAST (myslím ale vyžší model) Toto je tedy na 1100 v pohodě. Mě to nedělalo. Když pominu to moje vytažení usb při práci tak stabilita OK !!! Dělal jsem s tím psí kusy a v pohodě...
Myslím, že už jen kvůli obrazu to stojí za to...
Po nahrátí toho fw beta2 zůstalo vše jako před tím - kanály, nastavení. Ani nebylo potřeba dávat tovární nastavení takže vše v poho
Budu dál testovat...
Zkoušejte a pište taky!!!
čau
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 16 úno 2009, 19:00

jo díkes primo teď to študuju - je to zajímavé jak to napsal crash.in...
Ale myslím, že jenom PC vidí připojený externí hdd k vantage !!!
Potřebuju aby vantage viděl disk v PC :D Ale chce to zkusit třeba to nějak půjde.
Ale třeba v menu je v PVR nastavení řeč jen o USB... Pochybuju, ža by to vantage uměl přes lanku posílat když bych chtěl nahrávat...
Uvidím... Připojím ho k routeru a zkusím ho spárovat přes ten root...

P.S. Tak hadr jede hodinu a furt se motá, kurňa !!!
Naposledy upravil keras dne 16 úno 2009, 19:03, celkově upraveno 1
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 16 úno 2009, 19:03

Tak to je perfektni, :!: jeste zkus to ftp.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 16 úno 2009, 19:18

Vantage disk na PC vidi, ale na PC musis spustit nejaky FTP servr a nakonfigurovat ho.
http://i40.tinypic.com/nl4b3b.jpg
Jak to ale vyuzit dal nevim. Na prime nahravani to asi nebude.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 16 úno 2009, 19:44

Pokud mas Astru 19.2 muzes zkusit EMU na ATV+
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 16 úno 2009, 20:29

čus
Ty vogo tak jak jsme ten fw před chvílí chválil tak teď jsem koukal chvíli s dětma na čt1 - Proč bychom se netopili (4/10)...
Je to novej českej seriál čili bych čekal v SD provedení supr obraz (v rámci možností samozřejmě) ale docela mě to zklamalo.
Obraz mázlej, kostičkovej, divnej... POzoroval jste to někdo??? I zprávy na Z1 nic moc.
Třeba v hd na nově zprávy nejlepší obraz co jsem kdy viděl... Ale jak jsem psal o tom obrazovém šumu tak něco v tom asi bude. Připadá mi jakoby přidali kontrast a gamu... Pokud to má dost bodů (právě to hd) tak určitě obraz lepší. Ale SD tedy trochu kulhá !!! Myslím si, že na tom fw 024101 byl SD možná lepší. Nevím no, dost záleží na situaci... Jakoby SD víc "kostičkoval" Antialiasing bych řekl, že byl lepší před tím... Všiml jsem si, že například na logu "HD" vpavo dole u novy jsou znatelné kostičky na tom kurzívou psaném H a D. Řekl bych, že se asi tento fw specializuje právě na kvalitu HD. Co jsem psal asi budu muset odvolat. HD velice dobrý (lepší než před tím) obraz. Ale SD nic moc.
Uvidím co budou psát postupně ostatní uživatelé, ale silně uvažuji o vrácení fw 024101...
SD programů bohužel zatím převažuje !!!
Pište lidi !!!!!!!!!

P.S. Teď tam běží na čt1-Na cestě po Jersey a zase je to lepší... Tak já nevím, už mi z toho hrabe !!!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron