forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod MirekS » 04 led 2010, 16:21

jarino1978 píše:- správne zobrazenie času po 1s v timeline : menu-nastavenie PVR-player nastavenie-vantage nastavenie času : zadaj 1s, potvrď, ulož. Pokiaľ si to takto nastavíš, v timeline sa ti bude zobrazovať čas po 1s a teda aj príslušné posuny ti pôjdu dobre.

teda nevim, jestli nemas nejake jine menu, nebo radis nejake nesmysly - v nastaveni Vantage playeru je jediny cas, ktery se da nastavit a tim je doba, za jakou se Vantage player automaticky skryje, aby nerusil sledovani poradu

nicmene posledni pokusem jsem zjistil, ze aktualni FW 2.57 touto chybou uz netrpi, bohuzel tahle chyba byla v nejakem predchozim FW a nahravku nenavratne "poskodila", takze kdyz jsem zkousel jak to funguje na starsi nahravce, tak to porad funguje spatne, dneska u nove nahravky jsem zjistil, ze cas uz se pocita spravne, tedy ze 1 vterina opravdu trva jen 1 vterinu a nikoliv 2
MirekS
 
Příspěvky: 16
Registrován: 03 led 2010, 19:47

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod MirekS » 04 led 2010, 16:38

taky jsi se zatim nevyjadril k tomoto viewtopic.php?f=10&t=250&start=390#p1529
jinak jsem puvodnich 8 bodu jiz rozsiril na 12 viewtopic.php?f=10&t=250&start=380#p1523
MirekS
 
Příspěvky: 16
Registrován: 03 led 2010, 19:47

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod jarino1978 » 04 led 2010, 18:33

MirekS píše:
jarino1978 píše:teda nevim, jestli nemas nejake jine menu, nebo radis nejake nesmysly - v nastaveni Vantage playeru je jediny cas, ktery se da nastavit a tim je doba, za jakou se Vantage player automaticky skryje, aby nerusil sledovani poradu


- neboj nie. FW 025201, ak sa ti nezobrazuje rozšírený menu, zadaj menu a potom 2252, choď potom do menu playera, nastav to, čo som napísal
- inak máš pravdu, v základnom menu sa dá nastaviť len doba on screen playera
- ten FW 2.57 je len O

k tomuto : viewtopic.php?f=10&t=250&start=390#p1529

- ak potrebuješ vedieť čas, aký má nahrávka, tak menu,usb, alebo sata ), stream info, zobrazí sa presný šas nahrávky a čas, v ktorom si spravil posledný stop ( podľa toho obrázka, to bolo v 7s ).
- inak sorry za prílohu, nevedel som, že toto fórum nevie orezávať veľkosť automaticky...
- čo sa týka tých ďaľších otázok, tak v tom ti moc neporadím. strih nerobím v STB, Vanta aj tak nie je stavaný HW na to, aby strihal presne a bez problémov. Ako záložka sa dá použiť funkcia still capture...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jarino1978
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 led 2010, 19:00

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod Radus » 15 led 2010, 22:36

Zdravim, protože na můj příspěvek uvedený tady: viewtopic.php?f=10&t=262&start=10#p1448 zatím nikdo nereagoval a otestování s CAM modulem už jsem udělal, prosím někoho o názor na tohle:
jen při sledování programu bez nahrávání a při vypnutém Timeshiftu dochází k tomu, že někdy obraz cuká (jakoby byl zpomalený). Projevuje se to bez CAM modulu a použití neofic. fw - zkoušel jsem verze 2.49, 2.52, 2.53 a 2.55 tak s CAM a orig. fw verze 2.52, 2.53, 2.55, 2.57. S teplotou to určitě nemá nic společného, protože to dělá i po prvním zapnutí Vantage ze "studeného stavu" - obraz je OK a najednou se třeba po 10 minutách začne třepat a po chvíli to přestane. Dřív jsem měl Topfielda SD s integrovaným HDD a všechno bylo OK, tak si myslím, že to nemůže být ani kvalitou signálu, když to na Vantage udělá a podívám se na ukazatel kvality signálu tak je pořád stejný - žádné kolísání signálu neukazuje. Kromě toho, někdy i 2 hodiny sleduji nějaký film a žádné třepání se neprojevuje, stejně tak když sleduji film a současně ho nahrávám tak je to OK. To třepání se prostě projevuje jen někdy a nevysledoval jsem u toho žádnou závislost. Neví někdo čím to může být, nedělá to taky někomu?????????
Radus
 
Příspěvky: 2
Registrován: 01 pro 2009, 10:28

Předchozí

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron