forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 27 srp 2009, 09:04

Nazdar navštěvníku, garisone, všichni kolegové!
Tak Garisone konečně! Obraz OK??? Furt machrujou jak Vant je v obraze nejlepší a jak je vidět oni to umí všichni dobře když se hd stroj spojí hdmi kabelem tak je asi jedno jestli máte vanta, comag, ferdu nebo opticuma!!! Udajně některé strojky i předčí Vanta v SD kanálech...
Tak napiš jak rychlej je boot, jestli používá "režim spánku" nebo se jen uspí, ale obvody běží dál - to pak ale žere 20W ve standby jako třebas ferda 8900.
Napiš jakou má provozní teplotu - třebas pocitově rukou i když to bude zkreslené...
Za necelýho bůra to bude dobrej kup. 1100 o litr zdražil (už dřív) čili sedmička už je opravdu dost! Navíc opticum píše na čelním panelu názvy kanálů a je větší!
Co mě zajímá je kvalita (tvrdost zdroje) 5voltové větve do USB??? Umí to těch 0,5A jak by měly USBčka???

Kluci proč furt kupujete flešky proboha? 16GB fleška stojí minimálně 600,-! Běžte do externího 2,5" hdd!!! 320GB se dá koupit za 1500,- a s rychlostí u nich taky nikdy problém není. Jenom jde o to koupit ten co má nízké nároky na rozběh motoru, aby ho prostě usb roztočilo. Když už se motá, pak problém není... Stačí ho vzít do krámu, dát na něj ucho, připojit a hned víte na čem jste. Hlavně nesmí cvakat. To má málo proudu a neroztočí se!!!
Jo a přál bych vám vidět tolik kleklejch flešek jako já. Mám jich ve stole už pěknejch pár kusů. Odejde řadič, paměť, hřejou se... S hdd když neseknete za běhu o zem tak pohoda. No pohoda :D Taky tu mám pár kleklejch 3.5" hdd, ale pšt ;)
No když spočítáte náklady za 1 GB tak jednoznačně hdd. Mám na Vantovi teď 320GB hadr a je to málo :D Fakt málo :D ...

Jo a nic si nedělejte z toho že toto všechno je OT. Nikdo to neřešte, aspoň si tu pokecáme bez urážek a výpadků jak to jinde chodí.
Tak se mějte. Za chvíli je září - ty vole to zas bude. Škola, školka...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Garrison » 27 srp 2009, 22:00

Tak jsem si nic nepřipravil, páč jsem to teď dočetl, ale řeknu co vím. Takže Optika jsem koupil za 4850 Kč a kartu Skylink za 1392 Kč, myslím že dobrej kup ;) . Jinak USB čtečku paměťových karet mám. Ale mám jen obyčejné SD karty jednu v autorádiu 2 GB a jednu ve foťáku 1 GB. Zkusit to můžu, ale moc si od toho neslibuji. Ale ten flash disk jsem kupoval hlavně kvůli Optikovi :( . Konkrétně to byl typ: Kingston DataTraveler Mini Slim 16GB za 635 Kč.
Garrison
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2009, 21:06

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 30 srp 2009, 08:47

Ty vogo kde si sehnal skylink za 1392??? To je standart cz+sk??? To je výborná cena!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník » 30 srp 2009, 16:29

keras píše:Ty vogo kde si sehnal skylink za 1392??? To je standart cz+sk??? To je výborná cena!


Tady je za 1498,- a když si jich objednáš víc,tak jde cena dolů.
Kód: Vybrat vše
http://www.antiradary-distributor.cz/karta-skylink-standard-v-hodnote-1999-kc-v-akci-jen-do-konce-mes-p-20409.html
Návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Garrison » 30 srp 2009, 19:20

Jo je to Standard CZ + SK.Tu kartu jsem koupil na www kde je garance ceny. Stačí zadat do Googlu: Nalezli jste jinde nižší cenu? Informujte nás! . Pak už stačí na netu najít nejlevnější cenu a předhodit jim ju, a oni jí sníží ;) . A tak můžete koupit levně spoustu věcí na jednom místě. :P
Garrison
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2009, 21:06

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 03 zář 2009, 18:00

Čauves, ty vole čt1 valí HD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak to je nářez. Ta hlasatelka má tak tři bradavice :D
To mě teda příjemně překvapili. Čekal jsem to až v půlce 2010!
Zkuste - paráda...

A ještě k tomu slovenskej "doma" ;)
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod weny » 09 zář 2009, 08:31

Zdravím vás všechny,
jsem asi měsíc majitelem Vantage 1100S a protože jsem naprostý laik, prosím o radu.
Koupil jsem ext. disk (WD 500GB) - USB 2.0 a ihned při prvním připojení fungovalo nahrávání bez chybičky. Po několika dnech jsem zjistil, že nahrávání nefunguje. Na správu časovače navolím nahrávání, ale nahrávka nikde.
Jsem z této situace špatný, ale stále doufám, že bude chyba někde v nastavení. Poradíte? Znova připomínám, že jsem naprostý laik.
Dík weny.
weny
 
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2009, 08:08

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 09 zář 2009, 16:18

Ahoj weny
Tak za prvé vyzkoušej zda se Ti roztočí hdd když pustíš Vanta ze standby. Dej na něj ucho a uslyšíš motor. V případě, že jen cvaká je to špatně a to pořašíme pak...
Druhá věc je pokud se roztočí nemusí ho Vant vidět. To je pak problém a koupil si hdd který není kompatabilní s Vantem - na to pozor!!!! Můžeš potom vyzkoušet formát Vantem popř. v PC (musí být fat32), ale s tím pravděpodobně nic nenaděláš. Ten hdd bude po standby vidět jen když ho ručně odpojíš a zase připojíš. Je to peklo, ale je to tak... Ale teď čtu že máš WD (asi 2,5 pasporta ???) - ten by měl být v poho...
Za další nepíšeš jaký máš fw. Dej poslední 2.52 - dobré zkušenosti - možná to pořeší...
Také zkontroluj jak máš dobře nastavené hodiny resp. jestli nemáš v menu, že se hodiny mají aktualizovat podle určitého programu. Kdyžtak ten program vymaž.
Potom také jak máš v menu nastavenou délku nahrávky? Dej tam co nejvíc, máš 500GB to je až kam...
Potom prolez menu (opět doporučuji posl. fw páč je česky) jestli tam není někde něco jen špatně nastaveno...
Ahoj chlape

p.s. Návštěvníku díky za mail početl jsem si ;) Určitě odepíšu až bude čas!!!
Ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod weny » 09 zář 2009, 19:36

Zdravím Keras, přesně nevím, jaký mám fw, všechno mi instaloval kamarád. Vyzkouším všechno podle tvých rad a ozvu se. Ještě jednou dík.
Weny.
weny
 
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2009, 08:08

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod mizu » 09 zář 2009, 22:24

Cafte,

chcem sa spytat ci vam nerobi niekedy problem obraz na HD kanaloch. Totiz vacsinou pri filmoch sa obraz prepne akoby do formatu 4:3 a nijak vo vane sa to neda zmenit. Prepinanie formatov nerobi absolutne nic. Po bokoch su potom siroke cierne okraje a rovnako je cierny pas hore aj dole. Ked idu reklamy alebo nejake publicisticke relacie tak je to OK. Neviete kde je problem ??
mizu
 
Příspěvky: 5
Registrován: 03 bře 2009, 18:51

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron