forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník (š) » 03 črc 2009, 18:35

Ahoj Karasi!Předpokládám že si neměl moc času to hledat , je to v menu v Nastaveni zámku kanálu .Předtím ale o řádek níž v řízení zámku nastav slovo pokažde ulož samozřejmě. Potom v tom nastaveni zámku se ti objeví seznam co potřebuješ zamknout OK vybereš a červeným zadáš číslo.Raděj dávám je 4 nuly.Záleží jak jsou děcka stare.Mám tak zamčene hambate nahrávky na HDD.Tak ahoj zkus to mě to funguje.
Návštěvník (š)
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 03 črc 2009, 22:49

Ahoj ahoj podotýkám, že jsem debil, přišel jsem na to sám-nějak jsem u toho spal!!! Omlouvám se a děkuju za spolupráci... Ono to je v menu hned na raně! Raději jsem to hned smazal z předešlého dotazu tak se nezlob. Kdyby se tu objevili z cssf tak by mi dali :-) Už tam zase nějakej borec řešil moje stížnosti na vanta a hlavně na tvůrce fw :D :D :D
Stejně Ti ale děkuju za námahu...
Ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návšrěvník (š) » 04 črc 2009, 21:01

Ahoj Karasi a chlapi.Jsme jenom lidi ne!Dnes jsem musel řešit problem se sníženim intenzity signálu na pevne parabole vypadl program PRIMA COOL a další.Měl jsem ve zdi v husim krku o pruměku 4cm ještě 22 roku starej koax.Je to ješte se vzduchovym dielektrikem.Stínění z hliníkove folie se chemicky rozpadlo.Byl to špičkovy koax s minimálnim utlumem,jen se musel perfektně utěsnit kvuli vlhkosti a vodě.Vydržel hodně.Další zajímavá chyba poškozeny DiSEqC přepínač snad vlivem častých bouřek?Nevím zvýšený utlum o 20% ,oddělení jednotlivych vstupu se zhoršilo,Při ladění klidně propustil signál z vedlejšího konvertoru takže k 23,2 Astře se naladily kanály z 19,2 Astry.Dal jsem tam novej a vše se rázem změnilo a zase funguje.Píšu to jen proto že se to muže někomu stát a tak je zde rychle řešení,přepínače mají take určitou životnost a nevydrží všechno.Vanta by se mohl chovat slušněji, při hledání a ladění chybí doplnkove funkce.FTA kanály jde ladit jen na předem naprogramovaných transponderech jinak se to mastí se zakodovanejma dohromady.Nejde pojmenovat nová družice kterou si vytvořím atd.Umí jen smazat družici, tak opartně ,klidně smaže všechno a nehledí na slušne vychování.Není to zařízení pro lovce družic je to jen nablejskanej Trabant s kazetovým přehrávačem .Na Novu stačí levnej šunt .20 000 kanálu si tam dá jen blázen protože jen 10% bude FTA ostatní jen hnuj za prachy.Naštestí mam ještě normální satelit který to vše hravě zvládá,tak se opatrujte a mějte se dobře.
Návšrěvník (š)
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 06 črc 2009, 13:39

Ahoj kluci a "návtěvníku" nebo "usaku" ??????? Sakra to je hokej !!! Nemáš ňáký jméno? :D
No jo trabant... :D Je to tak, málokdo to ale přizná! Ale co musím říct-nikdy jsem na žádném fóru takhle dlouho nevydržel než tady s touhletou srajdou! Holt je toho tam hodně co zlepšovat!!! Nijak se to ale dlouho táhne. Ty jo ještě, že nemám linuxovej pekáč, to by bylo neštěstí dvakrát takové... :)
Hele nevíte něco (možná jsem se na to tady už ptal - spíš ale na cssf fóru, ale bez odpovědi...) o promazání klíčů co nejsou potřeba od různých typů kodování??? Nechat jen CW a nagru kvůli KD a ostatní smazat. Prý se rapidně zrychlí vant a hlavně přepínání mezi programy. Nelaboroval s tím někdo??? Má to cenu ???

P.S. To ladění novejch programů na 2.51 to je teda dílo !!! :(
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník (š) » 06 črc 2009, 16:26

Ahoj !Nejsem Usak já jsem uplně jiný blázen.To stím mazáním nepotřebnejch klíču musím vyzkoušrt.Jen nevím jak to bude fungovat.Chce to zkoumat!!!Ahoj Ahoj!
Návštěvník (š)
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 06 črc 2009, 18:17

Tak teda čau blázne :D
Já kdysi zkoušel mazat všechny klíče kromě jmenovaných CW a Nagry ale bylo to na dlouho. Nejdou totiš smazat najednou, ale pěkně jeden po druhém - blééé :(
Nic moc jsem teda tenkrát nepozoroval, nevím jestli by nepomohlo tobární nast.???
Snad je tam ale nevrátí zpátky :) , to by tam mělo vrátit až přehrání fw páč v novém fw jsou i nové klíče!
Tak nevím jestli to k něčemu bude, ale moc se kolem toho nemluví, asi to bude nepodstatné...

Psal jsem na cssf o teplém usb hdd při vypnutém vantovi - mrkněte !!!
Kurva zase chčije! Ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Garrison » 20 črc 2009, 12:23

Teď budu reagovat na starší příspěvek co napsal keras. Psal o tom jak Ferguson 6900 je dobrej přístroj. No tak jsem se koukal na netu a musím říct, že je fakt dobrej, levnej a umí toho hondě. Ale je zatraceně škaredej. Musím říct, že vypadá hůř než ten analogový receiver co mám doma. Fakt něco tak hnusného bych si koupil, jen kdyby to umělo vyrábět zlato nebo diamanty, jinak fakt ne :evil: . No jinak abych pravdu řekl, tak fakt nevím jaký sat přístroj si vybrat, jestli SD nebo HD. Toto forum už sleduji delší dobu, asi třičtvrtě roku. A pořád nevím. Ve skutečnosti bych si mohl koupit i Vantage HD 8000. Ale to by moja asi nepřežila. No tak se ohlížím po levnější variantě. A teď fakt nevím jestli opravdu vůbec potřebuji HD. Doma už totiž jeden SD přístroj máme, konkrétně je to Homecast S3000CR + Skylink kartu(v obýváku na CTR TV). Ale zajímalo by mě jak vypadají ty HD programy. Jinak (v ložnici)TV mám LCD Sencor HD rady 26"(66 cm) + analogový sat. Asi by mi někdo z vás řekl, co je to za blbost mít na HD programy takovou pidi TV. A já říkám, no proč ne :) . Má to fakt smysl :?:
Garrison
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2009, 21:06

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 20 črc 2009, 14:51

Jo ferda 6900 je hnus, to je fakt. Ale abych Tě uklidnil tak Vant 1100 je také hnus. Mnozí mě ukamenují ta zento názor, ale nezlobte se na mě, na to, že to stojí sedmičku je to hnus na druhou!!! Ale bohužel je to nejlevnější hd vant a co bychom chtěli, že ano. To potom musíme šáhnout po držších modelech. No ona i ta 6000 je nic moc. Ale je aspoň široká... Kdyby alespoň ty soudruzi udělali šířku té 1100 na stejnou šířku ostatních hd strojů. No podle mně se to hodně nepovedlo. Ale kdo by pak kupoval ty dražší modely... Dát pajšl z 1100 do bedny 7000 jéjej. Ale to jsou už pak tři litry navíc - jéjej.
Ty jo senkor a hd ready a ty chceš na to hd saťák :D :D :D Tak to je dobrá sranda. Ale bez urážky. Když máš dost chechtáků proč ne. Leda ten hd dát k tomu skleněnému crtéčku s tím, že časem si pořídíš nějakou placku.
Ty hd programy jsou hezké, přesněji řečeno nova. Nevím jak moc doma koukáte na cizí programy, ale tipuju, že ne... Čili pořád budeš v současnosti kupovat hd stroj jen na jeden jedinej program!! Kdo ví kdy ostatní začnou taky v hd. Furt všichni povídají, že člověk bude připravenej na hd, ale hovno s kroužkem. Pokud někdo sleduje cizí programy tak to smysl má. Jinak ne. Možná by nebylo špatné koupit SD stroj s hdmi výstupem pokud ho na té malé placce máš... Vynecháš DA převodníky, ale pochybuju, že na senkoru poznáš nějakej rozdíl... Je spousta dobrejch SD strojů s kvalitním obrazem a na ty bych se zaměřil asi já... A hlavně s USBčkem to je potom gut mašinka. Dokonce jsem četl, že Vant v SD nijak neoslňuje a některé o dost levnější SD strojky ho předčí... Nevím no... Veškeré české programy jsou v SD a asi ještě dlouho budou... Furt se těším na hd čt a prdy vody.
Sedmitisícovky i 8000 jsou dizajnově nádherné, ale je to krutá daň v poměru k financím... Kus plastu, nic víc. Možná použiješ dva tunery, ale to bys musel bejt panelákovej týpek a celej den ležet u TV ;)

Samozřejmě to pánové beru všechno opět s nadsázkou, tak prosím nereagujte jakej je Keras debil...
Čili garrisone, smysl to fakt nemá :!:

P.S. Doporučuji Ti za patnáctku či o trochu víc koupit do obýváku Panasonika 107cm (nebo víc) a mamka Ti bude ležet u nohou :) A vůbec nemusí být full hd! Navíc už si nikdo nevšimne, co leží pod TV za hnusnej satelit ;)
A klidně můžeš na tej placce dál honit SD satelit a kochat se nádherným obrovským obrazem... Potom ty vynaložené peníze budou mít smysl... Popřemýšlej o tom!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Garrison » 20 črc 2009, 19:54

Dík kerasi za doporučení, je pravdou že cizí programy moc nesledujeme, dá se říct že mě zajímá jen DSF na kterým dávají wrestling :geek: . Asi je to tak kvůli NOVĚ to asi za to stát nebude. Je to jako bych dal 4 litry za Novu. Ale na druhou stranu mě bude líto, že nebudu moc využít ochutnávku HD zdarma. Což je dohromady 20 dnů, když budu mít 2 skylink karty. To jako třeba na vánoce. Ale na druhou stranu stejně budu o vánočních svátkách v práci :evil: . Jinak ten Sencor má 2 HDMI vstupy ;) .
Garrison
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2009, 21:06

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník (š) » 20 črc 2009, 21:33

Ahoj chlapi!!Chtěl bych se připojit do debaty kolegy Gerrisona a Kerase. Souhlas s designem Ferda 6900 .Jinak znám Ferdu FX 7600 CR2 vypadá velice slušně obraz lepší než Vanta SD,ale HDMI je pokrok a nemá konkurenci .Vanta s HD vykazuje na čT1 špičkový obraz i SD programy hlavně 16/9 pořadech to na CRT čku neuvidíš jen na plazmě už HD za 14 tis.jak píše Keras, levné LCD nemá význam vubec kupovat je to krok zpět a ani satelit tomu napomuže.Potíže s Vantage jsou kus od kusu rozdílné ,nedá se s jistotou řici stejná závada, hlavně neof.FW. JO vlastně mám u počítače kde píšu tento článek" pidi monitor"Ful HD obrazem 1920/1080i skoro 70cm uhlopříčku ale plazma je plazma.Prostě nemá to tolik barev.V obývéku máme 107 Plazmu jen HD Panasonic s Vantage 8000s a ta zatím doma nemá konkurenci.Doporučuju.SD satelit beru jako doplněk v bytě spíš z nutnosti pro rodinu aby měli každý své pořady.Je nás hodně tak se nikdy neshodnem.Je to jistě o financích a kdo si to muže dovolit.Keras má s tou telkou pravdu,tam bych začal.Ahoj a přeji štastnou ruku.
Návštěvník (š)
 

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron