forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 01 dub 2009, 17:56

2 mekleren
Něco Ti připomenu:
"Veľa som počul o Vantage ale je to skôr sklamanie ako radosť." ........ :D :D :D
versus
"Vantage je celkom super mašinka......"
Tak vidíš a ostatní čitatelé také!!! Je to jen v nastavení a ve správném propojení... Vant je v obrazu a v EPG nejnej!!!!
Nic lepšího hledat nemá cenu...

Ten Panák:
1.mod normal - pak už se panel dost hřeje a ani doma ostatní nechtějí aby to moc "svítilo". Záleží jak nasvětlenou denním světlem máš místnost... Můj panák ještě funkci eco nemá, ale prej je to pěkně nahovno...
2.jas a kontrast nastejno a míň než napůl (přesně 4 zmáčknutí od středu do mínusu... ;) )
3.bar. sytost přesně napůl
4.ostrost naplno
5.teplota barev normální
6.správa barev zapnuto
7.redukce šumu MPEG vypnuto

S hdd doufám že sis to tu pročetl ať nenarazíš. Tady je thread:
viewtopic.php?f=10&t=75

Měj se...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Misenko » 07 dub 2009, 21:51

to macleren: to s tou dlzkou hdmi je blbost. Je to digitalny prenos to znamena bud to ide alebo nejde. Take ze cim drahsi hdmi kabel tym lepsie su proste kraviny. Takze sa pohraj s nastavenim tv (to si uz asi urobil) a zistis ze vantage ma jeden z najkvalitnejsich obrazov v SD ake som kedy videl. O HD ani nehovorim....

Ja ho mam a som nadmieru spokojny. Slape perfektne a v spojeni s HDD je to perfektna masina. Odporucam....
Misenko
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 08 dub 2009, 22:01

No to s tou kvalitou hdmi máš pravdu. Jde akorát o kvalitu koncovek, ale i ty pozlacené vlastně neznamenají záruku něčeho lepšího. Spíš šlo o to vyzkoušet jiný kabel...!!! Ty 3 metry je opravdu málo...
Omlouvám se za ty informace jsem zblblej ještě z analogu kde se to horšilo postupně. Tady je fakt, že to buď jde nebo nejde...
A to rozlišení 1080i přenese učitě jednoduše jakýkoliv kabel i do řekněme 10m-15m...
V obchodech nám cpou do hlavy (chytrolíni jako já před tím!), že na HD musíme mít pořádnej a hlavně drahej kabel :D a člověk úplně zblbne, tak sorry...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod tino » 11 dub 2009, 20:57

ahojte. som cerstvy majitel. neviete mi poradit ako nastavit motor ? musi sa kazdy satelit nastavovat rucne a ulozit poziciu alebo sa to robi inak ?

dik
tino
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 bře 2009, 08:16

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník » 14 dub 2009, 21:36

Ahoj tino! Koukám že se ti nikdo nehlási,tak to zkusim já.Doporučuju najit si na netu Parabolu forum nebo zadat přimo tuhle problematiku, je to tam do podrobna rozebrany.Je duležite nastaveni jihu zadáni souřadnic v USALS menu přijimače podle GPS (MAPY CZ) najit svou přesnou polohu pro toto zadáni , naladit družici tveho jihu zadat motoru tuto polohu jako referenčni bod, to je na stupnici motoru střed tedy "0". V nastaveni menu motoru potom musi být u všech satelitu USALS podle přesnosti nastaveni jihu teda 0 jsou ostatni družice nalezeny automaticky za předpokladu podpory USALS motoru .Duležitá věc kolmost stožáru , nastavení elevačního uhlu Latitude stupnice na obou stranách držáku motoru Latitude přesná zeměpisná šiřka atd.Pečlivost při nastavení přináší vyrovnane přijmove podmínky na celem orbitu.Chce to studovat a zkoušrt až se to povede, nikdo učený z nebe nesoadl.AHOJ!
Návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod losos » 18 dub 2009, 14:32

keras píše:No to s tou kvalitou hdmi máš pravdu. Jde akorát o kvalitu koncovek, ale i ty pozlacené vlastně neznamenají záruku něčeho lepšího. Spíš šlo o to vyzkoušet jiný kabel...!!! Ty 3 metry je opravdu málo...
Omlouvám se za ty informace jsem zblblej ještě z analogu kde se to horšilo postupně. Tady je fakt, že to buď jde nebo nejde...
A to rozlišení 1080i přenese učitě jednoduše jakýkoliv kabel i do řekněme 10m-15m...
V obchodech nám cpou do hlavy (chytrolíni jako já před tím!), že na HD musíme mít pořádnej a hlavně drahej kabel :D a člověk úplně zblbne, tak sorry...

No, dobrý kabel NEUŠKODÍ. A zrovna tak NEUŠKODÍ ani pozlacené konektory.
Dobrý kabel neznamená nutně předražený kabel. Někdy je vhodné, či dokonce nutné, dobré stínění proti rušení. Při přenosu většího množství dat za sec. zase je vhodný kabel pro vyšší frekvece.
A nezlacené konektory chvíli také NEŠKODÍ, ale po čase ? Protože s různými kabely i (SCARTy) jsem měl co do činění již mnoho let, mohu říci, že jsem viděl již mnoho SCART konektorů otřesně zoxidovaných a dokonce i rezavých, také jiné konektory po čase vypadají hrozně (vše v domácnosti). Kdo nevěří, může se přijít podívat, schválně jsem je nevyhodil a uschoval pro takové ty "Antoníny", kteří suverénně prohlašují, že zlacené konektory jsou zbytečné, ba doslova blbost na entou...
Nuže, dle mé dlouholeté zkušenosti je to přesně naopak. (Je to jednoduché - pozlacené konektory neoxidují a nereziví...).
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 23 dub 2009, 13:36

Kurňa chlapi občas mrknu jestli neni novej fw, ale dávají si teda pěkně na čas co??? Dřív bylo furt něco, ale teď ticho po pěšině...
Jsem zvědavej co to bude za paskvil až vyleze novej po takovej době... Mohlo by to být už alespoň odladěné a né samé bety... ;)
Jo mám tam poslední 2.47 a po INFO se koná restart. Je zajímavé, že pokaždé se to objeví na jiném kanále a vždy jen na jednom určitém. Na ostatních je to OK. Šmejd ! A player blbne taky furt stejně - vrací se, cuká se, zůstáva občas viset menu (hlasitost a info o programu...) Chjo !!!!!!!!!!!
Ahoj...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 28 dub 2009, 16:45

Čau kluci
novej fw 2.49...

Přečtěte si tady nějaké moje první dojmy:
http://www.cssf.cz/showthread.php?p=332600#post332600

ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod tino » 29 dub 2009, 08:57

ide Vam automatika na key na *IGI ? prip. kde sa vypina a zapina automatika ? nejak to stale nejde. ak dam rucne key, tak ide.
tino
 
Příspěvky: 4
Registrován: 06 bře 2009, 08:16

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 29 dub 2009, 19:19

Update aktuálních klíču se mělo na pár předešlých fw (před 2.49) dělat žlutým tlačítkem...Akorát nevím jestli přímo z thoru nebo intelsatu nebo přes lanku. Jestli to bylo přímo z družice nevím nevím... Digi teď nemám nemohu vyzkoušet...
Běžte s digi do háje, nedá se na to koukat !!! (bez urážky ;) ) Možná tak na 70ce uhlopříčce, ale na to mít Vanta je přepich...

Jinak hoši 2.49 mám odvčerejška, obraz super, player možná lepší, čeština v menu na hovno (v epg ok), ale dnes zase na čt1 po tl. INFO opět reset. Dopr... !!!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron