forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod romko1 » 06 bře 2009, 12:19

keras píše:romko máš tam soukromou zprávu.

Jasně no sloveské a české... Je jich tam pár navíc... :D
HDD už tady omílat nebudu. Zalistuj v threadu...


Takze som sa dozvedel, ze dane dve karty skylink a gital bez problemov bezia na Vantage s Easy tv modulom....
romko1
 
Příspěvky: 5
Registrován: 23 úno 2009, 13:54

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Garrison » 06 bře 2009, 21:05

Tak co jsem se díval, tak ten vantage HD 1100 S se zdražil o 1000 Kč :x . Člověk čeká, že to slevní a ono na opak. :(
Garrison
 
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2009, 21:06

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 09 bře 2009, 21:03

Tak po delší odmlce ahoj všem...
Nojo to mě poser! To je snad první věc co po mém nákupu nezlevnila!!! :D Ve staservisu 7.490,- !!! Tak to je peklo. To jak jde dolar nahoru či co?

Tak jsem dneska měl cestu do "města" a mimo jiné koupil ext. hdd.
Vanta jsem si vzal s sebou. V jednom obchodě (tsbohemia!!!) dělali bubliny, že prej je zapečetěnej a že mi ho nezkusí zapojit do Vanta (jestli vypne). Jsou to pěkný mezci v tej bohemce-Jihlava!!! Neochotný, znuděný. Jestli to někdo kompetentní čte tak jim dejte po koulích... Na to kolik už jsme tam nechal desetitisíců!!! Tak povídám, že si to nechám od nich poslat pplkou a zkusím to doma a kdyžtak do 10dnů vrátím - koukali jak puci :D :D :D Ale to sem vlastně nepatří...
Tak kousek vedle v jiném obchodě bezproblémů! Měli rámeček a-data a v něm sata hitachi 250GB. Ale prodávaj to jako komplet ext. disk. za 1.700,- Kč. Rozbalili ho a já vyndal vanta z tašky, připojili jsme ho a v pohodě. Tichej, 1xusb z vanta ho nádherně utáhne a po přepnutí do standby motor vypne! Modrá ledka svítí furt (to je těch 5V co je tam pořád) ale motor vypne. Akorát říkal ať ho doma zkusím, že mnohdy si s daným satelitem nerozumí. Že prý ho mohu klidně do 3 dnů vrátit. Byl v NTFS tak bylo potřeba zagooglovat a pomocí utilitky fat32format.exe ho dát celej do fatu32. Ani Partejšn Medžikem ani XPčkama samotnejma to nejde. XP ho do fatu dát neumí vůbec. Partejšn ano, ale jen do velokosti necelých 200GB (myslím 195GB)... Tento dosovskej prográmek ho v pohodě udělal celej na FAT32 a s Vantagem už krásně funguje...
Akorát ho stejně asi vrátím poněvač tento adata rámeček nevypíná motor hdd po pár minutách nečinnosti jako to umí jiné ext. disky. Ve standby sice usne do idle ale při puštěném vantovi nee (běžel hodinu a nic). Má sice v parametrech 2,2W v "klidu" a 0,1 ve standby ale holt power management není tolik inteligentní. Takže Vant to sám přes USB nedělá jak tam píšou, že ho po 5 min. nečinnosti hdd uspí. Škoda no !!!
Nebudu šetřit a koupím ten jak jste tu psali, že sám po pár minutách vypne. Tuším WD že to byl...
Tož tak
ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Primo » 10 bře 2009, 19:46

to: keras
Mas to s tema rameckama potiz ...
Jinak k tomu formatovani, resilo se to na nejakem zahranicnim satelitnim foru a doporucovali program SwissKnife. tak zagofluj a vyzkousej.
Primo
 
Příspěvky: 25
Registrován: 02 úno 2009, 11:24

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 10 bře 2009, 23:32

2primo
:-) potíž ne! Spíš už jen zvědavost :D
Švýcarský nůž není potřeba... Plně vyhovuje fat32format.exe...
Tady je nový thread viewtopic.php?f=10&t=75 tak pište...
ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Ajatin » 12 bře 2009, 14:48

Jedou z HDD titulky na divx???
Ajatin
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod usak » 14 bře 2009, 14:09

Nazdar tak jsem zkusil nový FW 24701 a zatím stabilní, po nahrátí jsem dal tovární nastavení a nic se neseká. DVD připojené do vanta přes scart, jede jen zvuk obraz ne. EPG vypadá dobře a nahrávat jsem přes timer nezkoušel, ale timeschift funguje. Uvidím a dám vědět co dál. Chtěl bych se zeptat jestli bude viditelný rozdíl pokud vyměním klasický koaxiální kabel za měděný, délka asi 30m. Obraz mám dobrý, tak jestli to má smysl.
usak
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Návštěvník » 14 bře 2009, 15:11

Cus všem pročítajícím.Tak jsem take zkusim nový firm.Zdá se ,že cše jede bez problemů.
Návštěvník
 

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 15 bře 2009, 12:19

2usak
Měď je samo lepší co se týče přechodových odporů a trvanlivosti, ale chytáš digitální formu (nuly a jedničky) takže obraz bude naprosto stejný...
Koukám že píšeš na více frontách :D :D :D
Hele má ten fw jak si o něm psal emu kvůli čtečce ??? Napiš přesné číslo už je zase novější!!!
čau
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod usak » 15 bře 2009, 13:48

Zdar, tak je to final s EMU 024701 už je 248, ale beta pokud jsem se díval. Doporučuji dát po nahrátí FW tovární nastavení, tedy já, spíš tvůrci FW. Zkoušel jsem nahrávat a vše se zdá OK a to jak přes timer tak přímo REC tlačítkem. Zatím nedošlo k žádnému problému tak nevím čím to, že ostatní tak nadávali. ;)
usak
 

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron