forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod keras » 13 lis 2009, 20:46

čus
tak stenbaj bych asi neřešil páč když dáš k 1100 ext. hadr tak z těch 3 watů bude 6W... A pokud koukáš po ceně tak asi nebudeš kupovat flešku, ale právě hadr...
I když teď koukám, že se dá sehnat 128GB flešdisk za 2tis... , ale 320GB hdd máš za 1,5tis... A zase mi věř, že 320 je prd a bude Ti vadit, že nemáš 500 nebo 1 tera... A než se Ti vrátí v elektrice ta spotřeba flešky tak už budeš dědeček, jestli vůbec se vrátí.
Já osobně bych tedy koupil Arivu. Za 3.170,- hehe neber to. Má hdmi a obraz jak břitva. Ve standby má pod 1watt! Na každý mašině najdeš muchy, jsou to malý přetopený písíčka a někdy si dělaj co chtějí.
Said říkal, že to bude pokusný stroj. Jo to bude, ale za rok budou zase na trhu uplně jiný mašinky, pokud dáš tolik za Vanta nebude se ti ho tak lehce zase dávat pryč. Máš na něj 2 roky záruku a to bych tak řekl, že je v součastnosti na sat. přijímač tak akorát než kopíš novej, lepší... Snad mi ostatní prominou, ale necelou sedmičku za 1100 je hodně. To už raději 7100 - ten dizajn je někde jinde a koukáš na to pod televizí vlastně pořád... A je za 8,3tis což zas není takovej skok...
Oni se lidi trochu bojí těch poláků, ale stejně je všechno čína... Ať koupíš cokoliv vše je od ťamanů, ale i oni už dnes umí kvalitu.
Já bych arivu koupil z netu a v případě nespokojenosti bych jí do 14ti dnů vrátil...
A je po ptákách a ostatní prominou, je to jen můj názor...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod losos » 14 lis 2009, 07:22

Kerasi, s tvým názorem na Arivu 200 plně souhlasím, právě se také chystám si ji pořídit...(na pokusy se sdílením).
Oproti Vantage HD 1100 je na tom Ariva 200 dokonce lépe v tom, že dokáže sdílet kartu jako klient např. i s Dreamboxem... - a jinak umí Ariva 200 myslím všechno jako Vantage HD 1100. (Má emu a pod.) Je to ovšem nový stroj a tedy firmware asi ještě nebude dostatečně vyspělé, ale na to jsme si již zvykli, že Kerasi ? :D
Kde je za tu tvou cenu Kerasi ? Napiš...

P.S. - tady je na Arivu 200 docela pěkná recenze : http://www.digizone.cz/clanky/ferguson- ... elitni-hd/

(Mimochodem, jde prý hrozně na odbyt, prodejci to nestačí z Polska vozit - tam je za cenu pod tři tisíce Kč).
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod keras » 14 lis 2009, 07:38

seznam.cz a vyhledat zboží podle nejnižší ceny! ;)
Čau losos, to jsem rád, že aspoň někdo souhlasí...A dík za recenzi. Sice je velmi povrchní, ale což...
Akorát jsem nikde nenašel kolik ta mrcha žere při provozu?
Ty jo to DO nemá chybu!
Akorát posraly to usb vepředu - to je na přesdržku! Zase nějaké bastlení kabelu...
A prý má reklamace na tunery? Nevím...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod Luboshak » 16 lis 2009, 07:32

Díky pánové za názory. Musím si jít někam do krámu tu arivu omrknout. To menu podle fotek vypadá fakt strašně, ale za ty peníze by se to dalo překousnout. Hlavně aby to v pohodě nahrávalo a obraz a zvuk byl skvělý. No a taky aby to chvíli hrálo bez nějakých problémů. Ještě jsem někde četl, že to nemá časovač vypnutí, to by mi trochu vadilo, jsem zvyklý to používat. ale i bez toho by se dalo žít.
Luboshak
 
Příspěvky: 7
Registrován: 09 lis 2009, 13:38

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod keras » 16 lis 2009, 19:19

no jo, to máš těžký. Všechno má muchy. Mě vadí např. to individuální nast. hlasitosti páč každej kanál řve jinak a to je peklo!
Pánové na fw 2.52 jsem zaznamenal restart!!! Stalo se to při přehrávnání s hdd a podržel jsem déle tl. zpětného přetáčení... Jsem koukal jak puk... Potom jsem to zkoušel zopakovat, ale již se restart nekonal. Ach jo.
Čest...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod Honzan » 17 lis 2009, 08:37

Zdravim, chtěl jsem se zeptat, chtěl bych si koupit nějaký HD příjmač a nevim pro jaký se rozhodnout. Vantage HD 1100 jsem tady četl blbne ovladač,a jiné fak se v tom neviznám. Co si myslíte oTopfield TF 7700 HSCI ta cena je dost podobná mě se jedná o pořádný obraz a nahrávání nějak moc neřešim a nebo jsou levnější příjmače se stejnou kvalitou obrazu?????
Honzan
 
Příspěvky: 8
Registrován: 17 lis 2009, 08:15

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod keras » 17 lis 2009, 10:15

furt dokola.
Musíš říct financ. HD strojky mají všechny dobrý obraz. Musí být ale spojeny s plackou hdmičkem! Nepíšeš co máš za TV, nebo aspoň co má za vstupy. Jestli máš crtčko kup si třeba ferdu 6900 a bude to v poho. Tam HD nepotřebuješ.
Nahrávání neřešíš, ale veř, že ho řešit začneš!!!!!!!!!!! Je to jedna z nejlepších věcí to PVR!!!!!
Ale dneska už to podporuje většina HD strojů...
A to DO že blbne??? Ne DO u Vantů (musí to být ten novější typ-což už snad Vant dává všude) je v pohodě, vůbec se toho neboj...!
Čily základí věci pro všechny:
Kolik jsi do HD přijm. ochoten investovat (cena cca od 3,5tis donekonečna), jakou máš televizi!
Nazdar

P.S. Na TF se zeptej losose, ale asi Ti v součastnosti doporučí to co já. Hádej co?
Ty brďo, teď koukám, že ten TF 7700 je už jen za pětibábu... To do něj jdi. Nádhernej dizajn, nádherné rozměry do domácí sestavy, názvy stanic, usb vzadu, akorát ta spotřeba nic moc. Co losos?
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod Honzan » 17 lis 2009, 11:46

Děkuju za názor televizi mám PHILIPS 32PF5331 a vstup HDMI to má a jak si psal to ohledně Topfield TF7700 HSCI tak k tomu musíš dokoupit modul a je to kolem 1000 na víc tak ta cena je dost podobná s vantage 1100
tak bych potřeboval poradit jaký koupit
Honzan
 
Příspěvky: 8
Registrován: 17 lis 2009, 08:15

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod keras » 17 lis 2009, 19:24

Hlava děravá! Ještě modul...
Poradit, poradit, kup arivu.
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Příspěvekod losos » 17 lis 2009, 22:04

No, já mám TF 7710 HDPVR 750 GB, je to dobrý stroj (mohu směle doporučit každému), pokud je v něm orig. firmware, tak pro příjem českých programů je třeba přikoupit ještě CI modul Cryptoworks (nejlépe Twin pro dvě karty). Tím se cena zvedne až o téměř dva tisíce Kč.
(O jeho možném dalším využití s alternativním firmware Enigma 2 jsem již psal jinde (TVFreak), čeká se na vylepšení nahrávání u Enigmy 2).

O tom TF 7700 HSCI jsem četl v diskusi na cssf, že jsou s ním nějaké problémy, v každém případě to není to, co mám já, je to úplně jiný stroj, a tak se k němu nemohu vyjádřit z vlastní zkušenosti. (Rozhodně bych se neodvážil jej někomu doporučit, ale třeba se mýlím).

Vantage HD má tu výhodu, že CI modul Cryptoworks nepotřebuje, atd... - již jsme se jej nachválili zde i jinde dost a dost... - až na tu jeho cenu, která možná půjde brzy dolů, protože... - viz další odstavec... ;)

Cenově ovšem ZCELA BEZKONKURENČNĚ VEDE Ferguson Ariva 200 HD - také nepotřebuje CI modul Cryptoworks, má EMU a umí sharing jako klient. Obraz má totožný jako můj TF 7710 HDPVR, jen jsem u Arivy zatím nestačil pořádně prověřit nahrávání, takže o tom později...
Malý dodatek - Ariva má nádherné a šikovné DO, jednoduché Menu s velkým písmem - vhodné i pro nováčky - uvedení do chodu a ovládání lze zvládnout i bez manuálu...
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron