forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Zkušenosti s HD-1100 S + také zkušenosti s externí HDD...

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Saidxxx » 20 zář 2009, 15:24

Zdravim Weny.--Nemusí to být na reklamaci,vyzkoušej jednu věc,kartu kterou dáváš do štěrbiny je vylamovací?Pokud ano tak někdy dochází k špatnému kontaktu v přijímači,protože se jednoduše pod tlakem kontaktu propadá.Zkus ji z druhé strany opatrně podlepit nějakou dobře lepící páskou aby to nezustalo uvnitř.Znám hodně těchto případu nespolehlivosti( vlivem narušení )pro vylomení karty.Jinak nemohu sloužit. :?:
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 20 zář 2009, 18:58

Přesně řečeno Saide...

Řešilo se to zde:
http://www.cssf.cz/showthread.php?t=32159&page=18

Ještě doplním weny, že ty programy co jsi jmenoval že jdou jsou právě takzvané FTA programy které vysílají "volně" (bez jakéhokoliv kódování...) Když kartu vytáhneš úplně, uvidíš, že tyto programy půjdou i bez ní...

Tak zdar Vy ladiči :D :D :D
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod weny » 21 zář 2009, 06:58

Zdravím, přátelé!
Díky za radu. Jen jsem kartu vytáhnul a zkontroloval (byla teplem trochu pokřivená). Ale po jejím opětovném zasunutí vše fungovalo včera celý večer. K podlepování jsem se ani nedostal. Ale aspoň vím pro příště.
Ještě jednou dík za radu !!!!
Weny.
weny
 
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2009, 08:08

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 25 zář 2009, 18:35

O.T.

Tak klucí, jsem zjistil, že jsem moderátor. Tak to je prdel. Já tady nadávám ať ty spamy "někdo" smázne a no toto tedy :D
Nevím kam to napsat tak se ostatní nezlobte prosím Vás. Toto je nejaktivnější forum tak to dávám sem...
Nikdy jsem nic nemoderoval tak mi prosím kdyžtak pomozte co a jak. Akorát jsem zjistil, že to mohu promazat tak to bylo provedeno a v HD foru je to snad čisté... Bohužel ty hovadský uživatele (ty spamy...) se mi nepovedlo zabanovat (asi nemám práva či co...)
Tak ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Saidxxx » 25 zář 2009, 20:27

Ahoj kerasi!Taky sis to zasloužil,nikdo sem tak často nepsal,no a ty SPAMY se sem přestěhovaly z jiného málo používaného fora, kde to vyčistily uplně ,jenže tam mají adresu a dá se s nima komunikovat.E-SHOP má také forum ale nikdo o něm moc neví tak tam nalezly, jsou to snad nějaké automaty které zde řádí,čert vi co to vlastně má znamenat.Muže to být také nějaký zpusob obrany proti nelegálnímu přijmu,co ja vim.Toto forum má zřejmě slabou ochranu tak to je pro ně hračka dělat zde bordel.Doufám že provozovatel má zájem aby forum dále fungovalo a udělá přítž těmto nezvaným hostum.Bylo by škoda přijít o Vás přátelé.Chtělo by to zabezpečení jako má Vantagefunclub.cz .Já bych jednoduše změnil hlavičku aby to ti neřádi tak snadno nenašli.To musí vyřešit provozovatel.AHOJ lidi. :evil:
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod losos » 25 zář 2009, 22:29

Bylo mi také divné, co to má znamenat (myslím ty cizojazyčné reklamy na Viagru - mimochodem, občas mi přijdou i na můj e-mail - kdyby byly aspoň česky, že ? ;) ), ale byl jsem zticha, čekal jsem, jestli se k tomu někdo neozve. ZNIČTE JE VŠEMI PROSTŘEDKY !
Někde - tuším, že to bylo na cssf, jsem o tom viděl nějaké informace, jak proti tomu bojují, ale já se v tom nevyznám, tak jsem si toho moc nevšímal. Neumím poradit.
Ale zaujalo mne například, že ten příspěvek v ruštině od "hokdoobz " tam byl již včera se včerejším datumem a dnes má dnešní datum... - co kdyby bylo možné jim změnit datum a tím je poslat dozadu, aby nezacláněly ?... Nebo takový nějaký trik...
A už tam má zase nové datum (26.09.)
Naposledy upravil losos dne 26 zář 2009, 01:45, celkově upraveno 3
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Saidxxx » 25 zář 2009, 22:38

Napsal jsem zprávu Admin.Tak snad něco vymyslí!U složitějších vstupu do fora musíte udat seriové číslo přístroje a po schválenií máte teprve přístup, to zde není ani náznakem.
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod Saidxxx » 25 zář 2009, 23:22

Koukám že je jeden parchant zaregistrovaný takže ho bzy zjistíme ,těš se PARCHANTE ------- hokdoobz------- pánové ,to je z těch parchantu jeden !!!!!!!!!!!!
Saidxxx
 
Příspěvky: 72
Registrován: 19 zář 2009, 22:31

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod losos » 26 zář 2009, 01:42

Jen tak pro zajímavost jsem si znovu, po delší době, přečetl celé tohle dlouhé vlákno. Trvalo mi to dost dlouho, ale stálo to za to.
Je v tom mnoho zajímavého, také poučného a dokonce jsem se i pobavil při čtení příspěvku od Garrisona o tom, jakou si koupil novou obrovskou televizi HD a k ní HD sat. přijímač... (nic ve zlém, jednou se tomu také zasměješ, uvidíš).
Doporučuji si to přečíst znovu i vám ostatním..., neváhejte.
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: Má už někdo zkušenosti s Vantage HD-1100 S

Příspěvekod keras » 26 zář 2009, 09:49

Ahoj kluci a moc Vám děkuju za podporu! Toho parchanta hokdoobz (a pár dalších) jsem nahlásil a požádal o zablokování účtu - sám to bohužel udělat nemůžu - můžu jen mazat příspěvky, ale to je donekonečna páč druhej den je to tu zase. Určitě nějak automat no...
Jinak kamarád garison ví kde udělal chybku. Těch 66 čísel redy není šťastné ření a k tomu hd saťák. To je hlavně pro ostatní aby uplně zbytečně neutráceli... Např. LG má 127ku (DOKONCE FULL) za 19tis. Doporučiju za málo peněz velkej a dobrej obraz a pro nasrání návštěv úplně ideální :D
Kluci venku jasno - jdu se odpoutat od bináru (to je metrix jako sviňa-samí 0 a 1 ;) )
Ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

PředchozíDalší

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron