forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

LOADING R13 na modelu VANTAGE VT 6000S

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

LOADING R13 na modelu VANTAGE VT 6000S

Příspěvekod rouhac » 27 pro 2011, 13:39

Ahoj Lidi!

Mám problém a sháním řešení. Na VÁNOCE JSEM SI ZAPLATIL PROGRAMY a těšil se, jak si odpočnu u bedny! No a teď jsem bezradnej. Seká se mi přijímač a na displeji mi to píše LOADING 13 / můžete mi, prosím, někdo rychle POMOCI?

Vantage VT 6000s hd.


Díky moc.
rouhac
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2011, 13:00

Re: LOADING R13 na modelu VANTAGE VT 6000S

Příspěvekod rouhac » 28 pro 2011, 10:37

Mě to začalo takhle...

1. Zapnul jsem přístroj, vše v pohodě. Potom to začalo při přepínání programů zlobit. Začalo se mi to restartovat po každém přepnutí. Takže booting znovu a znovu.
2. Druhá fáze začala sekáním, občas se to zastavilo a nefungoval ovladač.
3. Třetí fáze "LOADING R133". Zkoušel jsem několik dní nahrávat různé firmware, ale to mi moc nepomáhá. Problém je stejný.

Takže momentálně sleduji jeden jediný - nejoblíbenější program a když to chci přepnout, musím přístroj vypnout vzadu hlavním vypínačem. Po té znovu zapnout rychle to přepnout na program kam potřebuji, než se to znovu sekne na "LOADING 13". Dokonce mám pocit, že se to sekne v momentu, když začne být slyšet zvuk nějakého kanálu.

Psal jsem svému prodejci, čekám na odpověď... doufám, že mi dá vědět co a jak...

Pokud máte někdo nějaký dobrý typ na servis, nebo radu, která by mi mohla opravdu pomoci, budu moc rád!
rouhac
 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 pro 2011, 13:00


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron