forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Vantage HD 1100 S - digitální zvukový výstup

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Vantage HD 1100 S - digitální zvukový výstup

Příspěvekod iPetros » 07 říj 2009, 13:29

Zdravím členy fóra.
Pořídil jsem zmíněný přijímač a postupně ho připojil do mé stávající infrastruktury. Telku přes HDMI - všechno OK a zvuk do kina od JVC pomocí optiky (S/P-DIF). Tady je ale kámen úrazu - nic se mi nepřenáší. Analogovej zvuk tam v pohodě dostanu cinchema. Nemám bohužel jinej přijímač s S/P-DIF vstupem, se kterym bych to vyzkoušel. Nemá někdo z vás s tímhle zkušenosti?
Jinak jsem s mašinkou velice spokojen.
Díky za odpovědi.

Petr
iPetros
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 říj 2009, 13:12

Re: Vantage HD 1100 S - digitální zvukový výstup

Příspěvekod keras » 07 říj 2009, 18:15

Druhá záložka v menu "Audio výstup". Je tam volba spdif výstupu - dolby digital nebo PCM... Nemám ho teď po ruce, ale je tam víc možností výstupu u digitálu...
(Když se přepne výstup zvuku přes hdmi TV to nebere a je ticho...)
Pak už jedině chyba nebo spíš nastavení v kině...
čus bus
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: Vantage HD 1100 S - digitální zvukový výstup

Příspěvekod iPetros » 09 říj 2009, 12:48

S tímto menu jsem samozřejmě laboroval. Nejspíš bude asi opravdu něco špatně buď v kině nabo v kabelu (i když konec svítí, když ho vyndám ze vstupu do kina). Zajímavé je, že kino má 3 režimy AUX (analog-in, digital-in a TV sound). Analog-in chodí, jak jsem napsal, s cinchema. A pokud na Vantage přepnu v HDMI na volbu, kdy mi nejde zvuk do TV, pak mi z kina jde zvuk i na volbu "TV sound". Digital-in však nejde. V menu kina není nic, čím by se dalo cokoliv ze vstupů ovlivnit. Nevím, co je to ten uvedený "TV sound", jestli to není zvuk dotažený po SCARTU, který mi vede mezi kinem a TV (páč kino je i DVD přehrávač). Ale to jen vařím z vody, jelikož nejsem v tomto oboru odborníkem. Každopádně dle návodu ke kinu by "digital-in" měl poskytvat to, co přiteče po optice - a tam je stále ticho.
iPetros
 
Příspěvky: 2
Registrován: 07 říj 2009, 13:12

Re: Vantage HD 1100 S - digitální zvukový výstup

Příspěvekod losos » 09 říj 2009, 18:51

Nikdo ti nemůže přesně poradit, protože jsi neuvedl přesnou značku tvého "kina". Jsou jich miliony typů a mnoho přemnoho i od JVC.
Některé např. možná mají zvukový optický vstup, mé kino jej nemá, má jen výstup.
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron