forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Střih záznamu na HDD

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Střih záznamu na HDD

Příspěvekod Karel » 10 srp 2009, 07:39

Rád bych také FW 2.55,ale nevím,kde ho najít. Nevím si též rady se střihem na HDD, nejde mi to, jsem začátečník. Karel.
Karel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 01 bře 2009, 09:16

Re: HD 8000 TS

Příspěvekod Návštěvník » 10 srp 2009, 21:26

Ahoj!Ten Firmware neni dobrej,jsuo o něm na forech špatné zprávy.Střih nefunguje pořádně,raděj to zatím netrap.Obávam se že to snad nikdy pořádně nepujde!!!Jedině v PC a to musíš hledat program který to dokáže a to je na další dlouhé povídání.Hledej na forech.
Návštěvník
 

Re: HD 8000 TS

Příspěvekod sanuk » 21 zář 2009, 22:27

Mam take potize se strihem. Vse funguje jak popsano v prirucce, ale pak pristroj opakuje stale funci vymazavani dokola a neda se jinak zastavit nez odpojenim od site. Navice jsem stahl pres satelit vcera nove software a od te doby nemohu prejmenovat nahravky na HDD. Pristroj hlasi, ze se nejedna o podporovany soubor. Se starym software to fungovalo normalne. Poradte nekdo, jak udelat ten strih?
sanuk
 
Příspěvky: 1
Registrován: 21 zář 2009, 22:18

Re: HD 8000 TS

Příspěvekod keras » 22 zář 2009, 16:38

Zdar

Co to je za píčovinu firm 2.55 ještě NENÍ!
Střih blbnuj tak jak říkáte že běžel furt dokola na předposledním fw 2.51. Já myslel, že ten debil furt stříhá a čekal až to dojede, ale nikdy jsem to nevydržel (obzvlášť u HD nahrávky-to bylo peklo) a zresetoval vanta. Z nahrávky bylo hovno a byl pokoj! :D Nevěděl jsem, že je to chyba fw. Njn další chyba no...
Ale řeknu Vám, že teď tam mám !POSLEDNÍ! 2.5201 (pozor ne 02 na konci - neumí emu...) a je to v pohodě. Přejede jednou a je hotovo.
Tady je odkaz: - (ten druhý odshora)
http://rapidshare.com/files/267347756/V ... 025201.rar

No zkuste no...
Ahoj

P.S. TO Sanuk
To co jsi stáhnul ze satelitu je na 100% ofiko fw s koncovkou 0... Zkus ten co končí 1... A samozřejmě musíš dát tovární nastavení. To zkus nejdřív...
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: HD 8000 TS

Příspěvekod losos » 22 zář 2009, 19:43

Jak napsal keras, střih již u firmware 025201 funguje :

Strih už funguje. Tu je návod od Zipa:

STŘIH ZÁZNAMU U VANTAGE!

V posledních několika FW je již funkční střih nahrávek, dovolím si napsat krátký návod,
jelikož se o této funkci nikde nikdo nezmiňuje. Vantage umí vystřihnout jakoukoli část
záznamu - začátek, konec i kdekoli v nahrávce.

Pustím nahrávku, v nástrojové liště (vyvolám tl. INFO) pomocí šipek vpravo vlevo najedu
na znak lupy, stisknu OK, zobrazí se střihové funkce. Pomocí přetáčení, nebo šipkama
vpravo/vlevo najedu na začátek střihu (nakrokuji místo střihu), ZELENÝM tl. označím
začátek střihu. Poté najdu konec střihu, opět označím ZELENÝM tl., přijímač se zeptá,
zda opravdu chceme vystřihnout vybranou část, potvrdíme ANO a několik min. bude Vantage
sám provádět nějaké datové operace.

Střih prostě funguje, i když musím pro detailisty uznat, že trefit přesně na snímek
začátek a konec střihu je nemožné. K dispozici je jen fce krokování
(SLOW 1/2, 1/4, 1/8, - modré tl.).

Kdo je zvyklý stříhat na DVD rec. Panasonic (krokování po snímcích), bude mít poznámky,
ale znovu opakuju - STŘIH NA VANTAGE FUNGUJE VELMI SLUŠNĚ!!
47PFL5603D, TF 7710 HDPVR 750 GB, a od 18.11.09 Ariva 200 HD (zatím bez poruchy)
losos
 
Příspěvky: 95
Registrován: 02 úno 2009, 11:19

Re: HD 8000 TS

Příspěvekod keras » 22 zář 2009, 20:55

JO losos díky je to tak...

Akorát se zkušenějších taky zeptám:
Jak stříháte specielně část kteá jde až dokonce. Dejme tomu usříhnout poslední půl hoďky.
"ZELENÝM tl. označím začátek střihu. Poté najdu konec střihu, opět označím ZELENÝM tl., přijímač se zeptá........"
Ono totiš když jedete rychloposuvem nebo i pomalým posuvem tak to táhne za sebou tu "červenou čáru" no prostě to označuje úsek od toho prvního indexu který má být vystřižen, ale jakmile to dojede do konce tak se to celé smaže!!! Člověk by čekal, že se to samo na konci nahrávky zarazí (to by bylo žůžo), ale vono hovno!
Prostě je tohle peklo a sere mě to... Začátky nahrávky nebo středy jdou v poho, ale ty konce mě teda točí...
Je na to nějakej fígl???

Zdar. To je nádhernej podzim co? ;)

P.S viewtopic.php?f=10&t=109 zas nějaký impotenti!!! Ach jo!
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

vantage 7000S - střih nahrávky

Příspěvekod valmir » 05 říj 2009, 06:51

Nemate nekdo zkusenosti se strihanim nahravky na HDD. Když chci neco z nahravky vystrihnout, tak to zatuhne a musim to restartovat. Není nekde na netu ke stažení pořadny manual a ne takovy ten , co je na vantage-digital.cz. Dekuji.
valmir
 
Příspěvky: 8
Registrován: 04 říj 2009, 06:13

Re: Střih záznamu na HDD

Příspěvekod keras » 05 říj 2009, 20:03

Slučil jsem příspěvky ohledně střihu do tohoto tématu...
Valmire vyměn si fw (nepíšeš který máš to je důležité! - to bude Tvůj problém) a nezapomeň dát tovární nast.
Lepší manuál než tento od zipa asi nenajdeš...
Ahoj
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Re: vantage 7000S - střih nahrávky

Příspěvekod valmir » 07 říj 2009, 08:41

Nemate nekdo zkusenosti se strihanim nahravky na HDD. Když chci neco z nahravky vystrihnout, tak to zatuhne a musim to restartovat. Není nekde na netu ke stažení pořadny manual a ne takovy ten , co je na vantage-digital.cz. Dekuji.
FM mam 2.49, takže nahraju 2.52.01 a bude snad vse ok.
valmir
 
Příspěvky: 8
Registrován: 04 říj 2009, 06:13

Re: Střih záznamu na HDD

Příspěvekod keras » 01 lis 2009, 10:35

Ahoj kluci...
Teď jak je venku zima tak jsem si lehl po delší době zase k Vantovi a řekl si, že trochu prostříhám nahrávky...
Už mi na 320GB moc nezbejvá... Ale povím Vám to je tedy peklo na zemi...
Mám tam stabilní a osvědčený 2.52. (Ty vyžší mi pořád píšou kodovaný program)
Ta doba co trvá ten střich je jedna katastrofa.
A druhá je, že u větších nahrávek (cca 8GB a víc) se to na konci střihu občas zasekne. Zůstane to viset na 98 nebo 99% a hotovo. Nepomůže nic než vypnutí ze zásuvky. Peklo.
Je zajímavé, že tyto při střihu zaseknuté nahrávky pak normálně jedou a jsou sestřihané.
A další peklo je jak chytit konec nahrávky? Začátek už jsem se naučil, ale když chcete ustřihnout něco do konce - katastrofa - když to přeženete vše se vynuluje! Nevíte nějakej fígl?

Já vím jinej stroj nebo lepší fw :D
Mějte se
Keras
keras
 
Příspěvky: 208
Registrován: 27 led 2009, 20:11

Další

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron