forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Vantage HD-1100 S+nahrávání na ext. HDD

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Vantage HD-1100 S+nahrávání na ext. HDD

Příspěvekod stenly0007 » 14 lis 2010, 14:32

Dobrý den,
mám doma satelit Vantage HD-1100 S. Koupil jsem si k němu externí HDD Western Digital My Book Essential 500GB, který jsem poté naformátoval na FAT32. Zkoušel jsem nahrávat pořady přes TIMESHIFT (což ani nevím co to znamená, mohl by mi to někdo pls vysvětlit?). Pak jsem zkoušel nahrávat pořad normálně po zmáčknutí červeného tlačítka (druhé vlevo od tlačítka TimeShift). Na disku se vytvoří složka RECORD, pak složka s názvem pořadu a v něm soubor s příponou *.trp. Tohle mi funguje v pohodě a bezproblémů.

Jenže pokud si nastavím nahrávání pořadu přes TIMER (tzn. že se satelit+disk zapne v nastavený čas a nahraje pořad a opět vypne) tak se mi na disk nic neuloží, žádný soubor ani složka se na HDD neobjeví. Přitom satelit se zapne, napíše na obrazovce že začíná nahrávat a po skončení se vypne satelit i HDD. Ale na disku nic není, nevím v čem je problém, dělám asi něco špatně, může někdo poradit? Možná je problém ve firmware, používám 02.52.01T-O, protože mi na něm nevyskakuje hláška Kódovaný program. Nebo je někde špatné nastavení v MENU?

můj set:
SKYLINK
Vantage HD-1100 S+firmware 02.52.01T-O
LCD: Philips 37PFL8404H
HDD: WD My Book Essential 500GB nejnovější firmware+FAT32
stenly0007
 
Příspěvky: 1
Registrován: 14 lis 2010, 14:30

Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron