forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

8000TS a nahrávání

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

8000TS a nahrávání

Příspěvekod malli » 19 čer 2009, 14:08

Dobrý den,
mám dotaz k nahrávání na tomto přístroji, protože jsem začátečník v sat. technice.
Při zapnutí nahrávání ze sat. tuneru je možné sledovat jiný kanál pouze ze stejného multiplexu případně z druhého (DVB-T) tuneru?

Nebo dělám něco špatně?

Děkuji.
malli
 

Re: 8000TS a nahrávání

Příspěvekod Návštěvnik » 19 čer 2009, 17:25

V podstatě to myslíš správně akorát na jednom tuneru mužeš sledovat jen programy stejne polarity a prpvozovatele to je třeba Skylink.Vyzkoušej si to,zapni nahrávání,potom si tlačítkem OK zobraz kanály a hned vidíš světle atmave kanály ktere na stejnem tuneru muzeš sledovat současně při nahrávání.Jestli máš zapojený i druhý tuner tak už nejsi začátečník a tam mužeš sledovat libovolně který kanál chceš.V případě pevne paraboly ,tedy jen jednu družici nebo zapojeneho motoru třeba všechny ostatní družice.Samozřejmě nahrávat jako druhý a sledovat poze jiš zminěne omezení.Když chceš skončit jedno ze dvou nahrávání ptá se tě přistroj který program chceš z těch dvou zastavit .Nebo zastavíš oba najednou. To jen na doplnění.Chce si stím chvíli hrát když nikdo není doma nebo jdou všichi spát hlavně nesmíš usnout dřív než oni , jak se to stává mě,AHOJ.AHOJ,
Návštěvnik
 

Re: 8000TS a nahrávání

Příspěvekod Malli » 22 čer 2009, 21:57

Díky za odpověď.

Měl bych jako začátečník ještě jeden dotaz:

kde najdu opravdu aktuální oficiální firmware, případně jaký je nyní poslední / nejlepší?

Na http://www.vantage-digital.com jsem našel 2.49, ale někde se dá stáhnout už i 2.55 ??? Tak nevím

Já mám teď 2.41, tak nevím, jestli se mám hnát do upgradu.

Díky moc za rady.
Malli
 


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron