forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

Vantage 8000 S

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

Vantage 8000 S

Příspěvekod KTALFABETA » 17 čer 2009, 11:45

prosím poraďte, 12.května jsem pořídil vatage 8000 s, přípojil k roteru, ten mu přidělil IP adresu. V routeru vidím, že si HDD satelitu nadetekoval, ale když jdu do PC a zvolím místa v síti tak ten HDD satelitu nevidím. ví někdo jak nastavit ve vantage ethernet aby disk byl vidět a zda se mohou editovat filmy, nebo se to musí dělat na PC? Nebo neví někdo kde by se dal stáhnou komplet český manuál?
KTALFABETA
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2009, 09:11

Re: Vantage 8000 S

Příspěvekod Malli » 23 čer 2009, 14:09

Je nutno "přidat místo v síti" a naklepat tam tu IP adresu, kterou router přidělil.
Pozor ale, jestli vám router pokaždé přiděli jinou IP adresu (což se může snadno stávat), musel byste pokaždé to místo v síti měnit, proto doporučuju přímo do Vantage zadat IP adresu pevnou. (Nebo já jsem alespoň nenašel způsob, jak toto obejít)

Pak už byste měl HDD vidět.

Jde samozřejmě použít nějaký ftp manager, já to provozuji přes Total Commander a nemám s tím problém. Pozor, je nutno použít pasivní mód, jinak soubory uvidíte, ale nenakopírujete.

S editací filmů zkušenost nemám, já mám 8000TS týden, takže zatím také tápu a mám víc otázek než odpovědí :-)
Malli
 


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron