forum.vantage.cz

Podpora přijímačů Vantage

CW a legálnosť

Diskuze o přijímačích řady Vantage HD.

CW a legálnosť

Příspěvekod master » 28 kvě 2009, 18:56

Zdravím majiteľov VT HD 8000S. Chcem si kúpiť tento model (viem že sa to netýka iba tohoto prístroja) s kartou SkyLink. V popise nemá uvedený systém CW. Po nahratí patričného fw sa z čítačiek stanú univerzálne. Viem, že je to nelegálne. Ale prečo? Ako sa to prejaví? Môžu na to prísť? Ak by s tým bol problém, tak by som si CA modul CW radšej kúpil. Ďakujem za odpovede.
master
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 kvě 2009, 15:40

Re: CW a legálnosť

Příspěvekod petr1970@seznam.cz » 04 čer 2009, 13:04

To že přístroj nemá CW a přitom pomocí karty budete přijímat SKYLINK neznamená, že to není legální :!:
Je to legální příjem TV SKYLINK. Jiný problém je to, že k tomu abyte uchodil čtečku pro příjem CW musíte nahrát do přístroje neoficiální FW a to je v rozporu se zárukou přístroje. Sám ale když jsem koupil přístroj, tak již měl neoficiální FW nahraný od prodejce, tak asi bude záležet na prodejci. Pokud byste přístoj později reklamoval, asi bych doporučoval nahrát zpět oficiální FW, ať máte klid a záruku vám uznají. Jiný problém s CW ve čtečce není. Přístroj mám a jsem spokojený. Má svoje mouchy, ale to jde najít na každém zařízení, volby nelituji. :lol: Petr
petr1970@seznam.cz
 


Zpět na Vantage HD-8000 / HD-7100 / HD-6000 / HD-1100

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron